AFI Palác Pardubice


OTEVÍRACÍ DOBA
obchody: po-so: 9:00 – 21:00 hod.
  ne: 10:00 – 21:00 hod.
Kavárny a Food court: po-so: 9:00 – 22:00 hod.
  ne: 10:00 – 22:00 hod.
Restaurace Comoda: denně 10:00 – 22:00 hod.

AFI palác Pardubice je nové progresivní nákupní centrum, které spolu kloubí rozsáhlou plejádu obchodů a služeb a kina Cinema city s technologií IMAX (3D). V AFI Palace naleznete více než 100 obchodů a tak bude při nakupování určitě z čeho vybírat. Nechybí však ani lékárna, směnárna, kadeřnictví či květinářství.

afi-palace-pardubice.jpg

AFI Palác Pardubice je velmi dobře dostupný autem. K dispozici je necelých 600 parkovacích míst. Autem naleznete nákupní cenrum AFI Palác lehce (viz. mapka). Pomocí MHD se k AFI Paláci dostanete autobusem ze zastávky Masarykovo náměstí, Palackého či K Polabinám. K OC se dostanete i pěšky, protože se AFI nachází v těsné blízkosti centra Pardubic.

afi-palace-pardubice-mapa.jpg

Velkým lákadlem AFI Paláce je kino Cinema city, které jako jediné ze dvou v ČR nabízí technologii IMAX – věrné zobrazení 3D. Mezi další služby patří Sakura Sushi, Tschibo, restaurace KFC či pizzerie. Největším lákadlem jsou však oděvní a módní obchody různých značek.

V Afi Paláci zaleznete boty Baťa či Deichmann, módní obchody Blažek, Bushman, Camaieu, Gant, H&M, Lindex, New Yorker, Orsay, S. Oliver, Takko a Tally Weijl. Nechybí, optika Grand Optical a Fokus Optik a sportovní obchody A3 Sport, Hannah a Intersport. V nákupním centru AFI Pardubice jsou zastoupeni i všichni tři čeští operátoři – Vodafone, O2 a T-mobile a můžete si zde zakoupit jejich tarify. Naleznete zde i Mobilní pohotovost. Nechybí však ani banka AirBank.

V tomto nákupním centru naleznete zastopení českých mobilních operátorů Vodafone a Telefonica O2. Pokud však chcete nový tarif či upravit stávající tak, aby lépe vyhovoval vašim požadavkům nebo pouze snížit cenu, navštivte Vodafone tarify a O2 tarify.

Pokud se rozhodnete do obchodního centra AFI Palác Pardubice zavítat, určitě nebudete zklamáni malým výběrem. Centrum je zajímavě koncipované a plné obchodů a služeb. Pro více informací navštivte stránky www.afi-palac.cz.


Máte rádi AFI Palác Pardubice?

7 komentářů k článku “AFI Palác Pardubice”

 1. Renata říká k AFI Palác Pardubice:

  Dobrý den, chtěla jsem dceři k vánocům koupit darkový poukaz v hodnotě 2 000kč, neboť zde má oblíbená obchůdky. Jaké bylo moje zděšení, když jsem při koupi byla informována, že platnost je pouze do března, tedy 3 měsíce. Volala jsem i na Vaši recepci a bylo mi sdělieno, že s jinou platnosti nemáte .
  Co když si zákazník vybrat něco na sebe až z letni kolekce ?
  Budu muset zajit do jiného nákupního centra, které je pružnější.
  Ať se Vam daří
  Renata

 2. Renata říká k AFI Palác Pardubice:

  Dobrý den,
  kdy budou v prodeji dárkové poukazy s platností aspoň do poloviny roku 2020?
  Děkuji Renata

 3. Zdenka říká k AFI Palác Pardubice:

  Dobrý den chci se zeptat kdy bude otevřeno zrekonstruované Tesko?

 4. Hana Śnoblová říká k AFI Palác Pardubice:

  chci se zeptat je otevřeno ve Vodafonu ohledně smouvi na telefon

 5. Miloš říká k AFI Palác Pardubice:

  Menší obchodní centrum,které nepatří do centra

 6. Milena říká k AFI Palác Pardubice:

  Dobrý den, je v Afi paláci Parudibce obchod Dračík a Albi.

  Děkuji.
  Vašková

 7. Jiřina Dalecká říká k AFI Palác Pardubice:

  Potřebuji zjistit název obchodu, kde se prodávají péřové kabáty. Viděla jsem tento kabát na jedné paní a moc se mě líbil. Děkuji Vám za e-mail. Jiřina Dalecká , Hlinsko

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.