City Park Jihlava


OTEVÍRACÍ DOBA
obchody: denně 9.00 – 21.00 hod.
Interspar Hypermarket: 9.00 – 21.00 hod.
Lékárna: 8.00 – 20.00 hod.
Cinestar: po-pa: 13.00 – 24.00 hod.
  so-ne: 11.30 – 24.00 hod.

City Park Jihlava nebo také Citypark Jihlava je největší nákupní centrum v Jihlavě, které své návštěvníky láká především svoji skvělou dostupností, širokou plejádou obchodů a architektonickým zpracováním, které respektuje okolní přírodu. V OC City Park Jihlava nechybí ani kino Cinestar a 5D kino.

City Park Jihlava

Citypark Jihlava se nachází kousek od křižovatky Brněnská a Znojemská a dostanete se do něj i od Masarykova náměstí. Nejlépe se MHD se dostanete ze zastávky Brněnská nebo Znojemská. V nákupním centru City Park Jihlava také pohodlně zaparkujete v podzemních garážích. Vjezd do nich je z ulice Brněnská. (pouze pro auto do 2,1 metru výšky). Pokud se chcete k obchodnímu centru Citypark dostat z D1, sjeďte na exitu 112. Dopravní dostupnost znázorňuje tato mapa:

Mapa City Park Jihlava

Otevírací doba Cityparku Jihlava je 9:00 – 21:00. Interspar má také otevřeno 9:00 – 21:00, kino Cinestar otevírací doba je po-pa: 13:30 – 24:00, so-n: 11:30 – 24:00. Lékárna má otevřeno 8: 00 – 20:00. Parkoviště má otevřeno 9:00 – 22:15.

V třetím a druhém podzemním podlaží se nachází dohromady 820 parkovacích míst. V přízemí pak naleznete Interspar a obchody. V prvním patře je zbytek obchodů a Česká spořitelna a v druhém patře kavárna a Cinestar. City Park Jihlava nabízí i slevy a ty naleznete v obchodech: A3 sport, Bushman, A3 Sport, Adidas, CCC, Orsay, Triumph, Gate, C&A, Camaieu, DEICHMANN, Kenvelo, New Yorker, TALLY WEiJL. Mezi službami naleznete mBank, Vodafone, O2, T-mobile, Česká pojišťovna, Equa bank, ING. V OC Citypark Jihlava naleznete i fotolab, knihkupectví a lékárna vás také nezklame.

V nákupním centru City Park Jihlava je zastopení dvou velkých českých mobilních operátorů Vodafone a Telefonica O2. V těchto obchodech si můžete změnit svůj stávající tarif, avšak, chcete-li ušetřit až 70% na novém tarifu, navštivte stránky Vodafone tarify či O2 tarify.

Pokud se v nákupním centru vydáte do posledního patra, narazíte na Cinestar a můžete si zde zjistit i jeho program nebo též na stránkách www.cinestar.cz.

Nákupní centrum City Park Jihlava je velmi pěkně vyřešené, účelné centrum se spoustou obchodů a služeb a perfektně dostupné. Navštívili jste ho? Co se vám na něm líbí?

Kontakt: www.citypark.cz


Máte rádi City Park Jihlava?

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.