Forum Nová Karolina


OTEVÍRACÍ DOBA
obchody: denně 9:00 – 21:00 hod.
Albert Hypermarket: denně 7:00 – 22:00 hod.
Pure Jatomi Fitness: po-pa: 6:00 – 22:30 hod.
  so-ne: 7:00 – 21:00 hod.
Cinema City po-pa: 13:30 – 01:00 hod.
  so-ne: 10:30 – 01:00 hod.

Forum Nová Karolina je nové nákupní centrum v samém srdci centra Ostravy. Unikátní projekt Nová Karolina, který se skládá jak z plnohodnotného obchodního centra, tak bytové a kancelářské zástavby, se stal nezaměnitelnou součástí města. V nákupním centru naleznete hypermarket Albert, kino, obchody, služby i restaurace.

forum-nova-karolina.jpg

Forum Nová Karolina je velmi dobře dostupné, protože se nachází 500 metrů od centru Ostravy na ulici Jantarová 4. MHD se dostanete nejlépe tramvají a autobusem na zastávku Karolina nebo případně trolejbusem na zastávku Karolina u Lávky. Se svým automobilem můžete parkovat ve dvou podzemních garážích s 1500 parkovacími místy.

mapa-forum-nova-karolina.jpg

Seznam obchodů OČ Forum Nová Karolina Ostrava je rozmanitý. Z módních a sportovních obchodů zde naleznete: Camaieu, EXE Jeans, Lindex, Private Member, Tally Weijl, Benetton, Calvin a Klein, Cropp, Esprit, Gant, H&M, Orsay, Reserved, Terranova, Triumph, Blažek, C&A, Calzedonia, New Yorker, Tezenis, A3 sport, Adidas, Alpine pro, Intersport či Rockpoint. Popadne-li vás mlsná, můžete zajít na sushi či na víno. Chcete-li se zabavit nějakým filmem, zavítejte so Cinemacity (bývalý Cinestar) nebo do 5D kina, které vás nenechá chladnými.

V tomto nákupním centru je k dispozici frenčíza T-mobile. Pokud chcete danou obchod navštívit, rozmyslete si, jestli nechcete nový tarif sjednat na internetu až o 70% levněji. Navštivte web T-mobile tarify.

Programy kin naleznete na www.cinemacity.cz. V Nákupním centru Forum Nová Karolina Ostrava nechybí také bankomaty, pobočka České spořitelny, kde si můžete sjednat výhodnou hypotéku či prodejna nabízející hudební nástroje.

Toho, co Nová Karolina kromě rezidenčních bytů nabízí, je mnoho. Můžete zajít do kina v Cinema city, užít si dobré jídlo a nakoupit v kvalitních obchodech. Pro více informací a seznam všech obchodů navštivte stránky www.nova-karolina.cz.


Máte rádi Forum Nová Karolina?

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.