Freeport Hatě


OTEVÍRACÍ DOBA denně
10:00 – 21:00

Na hranicích s Rakouskem, nedaleko od Znojma se nachází obchodní centrum Freeport Hatě nebo přesněji Freeport Outlet Hatě. Z Prahy se do tohoto obrovského nákupního centra dostanete, když z dálnice D1 odbočíte na Jihlavu a vydáte se po E59 směrem na Znojmo. Z Brna nejlépe vyrazíte po R52 na Znojmo.

00546l.jpg

Existuje spousta nákupních center, ale Freeport Hatě mezi nimi vyniká. Jednak svojí velikostí, kterou se může měřit s největšími centry v republice, ale hlavně nabídkou outlet zboží. A to především značkového a luxusního zboží.

Často se lidé mylně domnívají, že kvalita a luxus není nic pro ně, protože je příliš drahá. Nákupní centrum Freeport Hatě tento mýtus vyvrací – k dostání je zboží nejznámějších značek za zlomky původních cen. Freeport samotný garantuje nejnižší ceny na jednotlivé výrobky.

Podívejme se, co v tomto obchodním centru dá pořídit – jedná se především o módní oblečení a sportovní příslušenství, obuv, doplňky a šperky.

V nákupním centru Freeport Hatě naleznete módní oblečení známých značek: např. Calvin Klein, Cross, Diesel, Fornarina, Kara Trutnov, Kenvelo, New Yorker, Levis, Mango, MaxMara, OP Prostějov, Terranova, Time Out, Bushman, William&Delvin a jiné. Svůj butik tady má i famózní Jean Paul Gaultier, což dává tomuto místu punc zvláštnosti a jedinečnosti.

Je to skvělá příležitost obohatit svůj šatník o kvalitními oblečení za velmi přijatelnou cenu.

Sportovní značky jsou zastoupeny klasickými Adidas, Asics, Envy, Helly Hansen, Nike, Puma, Reebok, Russel Athletics, Umbro a jiné. Ceny ovšem nejsou takové jako byste čekali z klasických maloobchodních prodejen. Zákazníci zvyklí na klasické ceny z běžných obchodů nebudou věřit svým očím.

00538l.jpg

Obuv, doplňky a šperky netvoří hlavní náplň obchodního centra Freeport Hatě, ale nelze je nezmínit – Vagabond, Hugo Boss, Gucci a Versace, vše lze pořídit za zajímavé ceny.

Samozřejmostí je možnost rychlého občerstvení při nákupu buď v některé z kaváren nebo třeba v KFC.

Otevírací doba Freeport Hatě je denně od 10:00 do 21:00.

Nákupní centrum Freeport Hatě je vyníkající příležitost k nákupu outlet zboží pro ty, kterým záleží na kvalitě a nevadí jim cestovat za nižšími cenami. Sortiment se rychle mění a kusů většinou nebývá mnoho – chce to mít i trochu štěstí – nicméně obchodů je zde tolik, že si nakonec stejně něco pěkného vyberete.

Kontakt: www.freeport.cz

>> Diskuze Freeport Hatě <<


Máte rádi Freeport Hatě?

3 komentáře k článku “Freeport Hatě”

  1. Lenka říká k Freeport Hatě:

    Dobrý den, chtěly bychom si s kamarádkami udělat nějaký podzimní nakupovací den ve vašem nákupním centru.Jelikož jsme z jižních Čech, tak je možné někde zjistit termíny akcí a plánovaných slev???Doporučení nějakého vhodného ubytování by se mi také hodilo. Děkuji Tomková

  2. Tomáš Kelar říká k Freeport Hatě:

    Dobrý den, měl bych dotaz jestli se dá v obchodním centru platit platební kartou? Děkuji.

  3. Jarka říká k Freeport Hatě:

    Dobrý den, můžu se zeptat : jakou budete mít otevírací dobu od 3.prosince 2020. A budete mít nějaké omezení ? děkuji J.Dospělová

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.