Obchodní dům Plzeň Plaza


OTEVÍRACÍ DOBA
obchody: denně 9:00 – 21:00 hod.
Albert Supermarket: 7:00 – 21:00 hod.
Restaurace Artemis: 11:00 – 22:00 hod.
Kavárny: po-so: 9:00 – 22:00 hod.
Bowling Plaza po-čt, ne: 10:00 – 01:00 hod.
  pa-so: 10:00 – 03:00 hod.
Cinema City po-pá: 13:00 – 00:30 hod.
  so-ne: 10:00 – 00:30 hod.

Nákupní centrum Plaza Plzeň je velmi pěkné OC umístěné hned 250m od hlavního náměstí v Plzni. Výhodou centra je, že zapadá do okolí a nabízí svým návštěvníkům, ale i kolemjdoucím sportovní vyžití ve svém okolí v podobě cyklostezek. Interiér Plazy je vzdušný a prosvětlený.

plzen-plaza.jpg

Plzeň Plaza je perfektně dostupná pomocí MHD tramvají ze zastávky Palackého náměstí. K obchodnímu centru lehce dojdete i pěšky z centra a pokud se do Plzeň Plaza chystáte autem, můžete zaparkovat na parkovišti s kapacitou 650 míst a k němu se dostanete, když do navigace zadáte ulici Radčickou.

plzen-plaza-mapa.jpg

Plzeň Plaza svým návštěvníkům nabízí hypermarket Albert, 3D kino Cinemacity (Cinestar), bowling, lékárnu a spoustu obchodů. V architektonicky zajímavém objektu Plazy naleznete módní obchody Calzedonia, Camaieu, Cropp, Gant, Guess, H&M, Lacoste, Orsay, Takko, Tally Weijl, Terranova či Tommy Hilfiger. V centru operátoři O2 a T-mobile, elektronika Euronics a počítače Comfor. Naleznete zde i sportovní značky A3 Sport či Salomon. Nechybí knihkupectví, květiny, tabák či automyčka.

Obchodní centrum má i pobočky dvou českých mobilních operátorů. Pokud plánujete změnu tarifu či nákup nového, zvažte možnost nákupu tarifu přes internet, kde ušetříte až 70% z ceny, než kterou byste získali na prodejně. Více informací na T-mobile tarify nebo O2 tarify.

Pokud hledáte nákupní centrum v blízkosti centra, chcete se uvolnit a strávit čas v příjemném prostoru, tak navštivte Plzeň Plaza a využijte třeba multikino.

Kontakt: www.plazaplzen.eu


Máte rádi Obchodní dům Plzeň Plaza?

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.