Avion Shopping Park Ostrava|OTEVÍRACÍ DOBA|denně|
|Avion Shopping Park|10-21|
|Albert Hypermarket|08-22|
|IKEA|10-22|
|Electro World|09-21|
|McDonald’s|07-22|
|Takko Fashion|10-20|
|Top Fitness|06-22|
|Giga Sport|9:30-20|

Avion shopping Park Ostrava je nákupní centrum patřící do rodiny OC Avion. V celém Česku se nachází nákupní centra Avion ve městech Praha, Brno a Ostrava. Na Slovensku pak naleznete ještě Avion shopping Park Bratislava.http://www.nakupni-centra.com/wp-admin/post.php?action=edit&post=81

Avion logo

Asi nejnavštěvovanějším obchodním centrem v Ostravě je Futurum Ostrava. Avion Shopping Park však v některých ohledech toto nákupní centrum předčí a těší se také velké oblibě zákazníků.

Dne 4. října 2001 Avion v Ostravě Zábřeh otevřel své brány a od té doby se stal největším nákupním centrem v regionu. V dnešní době se objekt nachází již ve třetí etapě (otevření na jaře 2008) a návštěvnost stále stoupá. Investorem tohoto nákupního centra je nadnárodní společnost IKEA, která zde má i svoji prodejnu nábytku IKEA, ale o tom až později.

Avion shopping Park Ostrava se v současné době rozprostírá na 65 000 metrech čtverečních. Součástí je i rozsáhlá parkovací plocha o 2 500 místech. Samozřejmě zdarma. Zadarmo je i autobusová doprava, která obstarává dopravování pěších návštěvníků. Nejpohodlněji se dostanete do nákupního centra autem po Rudné ulici (viz. mapka).

Shopping Park Ostrava

Pokud máte v úmyslu využít městskou hromadnou dopravu, nejlépe se do nákupního centra dostanete tramvají číslo 2 , 7 a 13. Vystoupíte na zastávce Obchodní centrum v Ostravě – Zábřehu. Můžete použít i autobus číslo 45, zastávka Shopping Park. Do obchodního centra se můžete dostat pomocí i bezplatné linky autobusů, která jezdí po 20ti minutách až půl hodině Z Ostravy – Zábřeh a Poruba.

Otevírací doba obchodů v galerii OC Avion Ostrava je denně od 10:00 do 21:00, hypermarket Hypernova má otevřeno 08:00 – 22:00. Prodejce nábytku IKEA má otevírací doby 10:00 – 22:00. Baumax otevírá ve všední dny v 07:00 a zavírá ve 21:00. Elektronika Electroworld denně 09:00 – 20:00. Sportovní potřeby Gigasport denně 09:30 – 20:00.

Celý Shopping Park jsou jednopodlažní budovy, které zvenku působí účelně, avšak možná trochu stroze. Interiér samotné galerie se však povedl. Na galerii je z pravé strany připojena prodejna nábytku IKEA. Můžete do ní z galerie přímo přejít, aniž byste museli vycházet ven. Stejným způsobem je na levé straně připojen hypermarket Hypernova. Přímo naproti galerii naleznete velký obchod s elektronikou – Elektroworld, potřeby pro dům byt a zahradu – Baumax, sportovní vybavení Gigasport a obchod s oblečením Takko Fashion.

iStyle Apple

Samotná galerie nákupního centra je doslova přeplněna obchody a službami. Naleznete zde konkurenci Elektroworldu – Datart, Apple Store – iStyle (prodejce počítačů Apple nebo iPod) či nepřeberné množství obchodů s módou a módními doplňky. Ty nejznámější obsažené v Avionu jsou C & A (C a A), H&M (H a M), Kenvelo, Mango, oblečení pro mladé – New Yorker, formální oblečení a doplňky OP Prostějov, Orsay, oblíbené Reserved či někdy výstřední módu Pietro Filipi. Obuv zajišťují tři snad největší prodejci obuvi – Baťa, Humanic a Deichmann. Z bank zde můžeme naleznout Raiffeisenbank.

O občerstvení se stará velké množství kaváren a restaurací. Nechybí MC Donalds, asijské bistro či dvě pizzerie. V nákupním centru Avion Shopping Park Ostrava se nachází zastoupení všech tří českých mobilních operátorů (O2, T-mobile a můžete si zde objednat i tarify Vodafone), knihkupectví, klenotnictví, lékárna či kadeřnictví. V neposlední řadě zde naleznete i cestovní kancelář Čedok, kde si můžete objednat a zaplatit vaši dovolenou a pobočku České spořitelny (Česká spořitelna hypotéka).

V tomto příjemném nákupním centru je zastopení tří velkých českých mobilních operátorů Vodafone a Telefonica O2 a T-mobile. Pokud chcete danou frenčízu navštívit, rozmyslete si, jestli nechcete nový tarif sjednat na internetu až o 70% levněji. Navštivte web Vodafone tarify, O2 tarify nebo T-mobile tarify.

Pokud se do Shopping Parku v Ostravě chystáte, určitě nebudete zklamáni. Na jednom místě naleznete opravdu velké množství různého zboží a služeb. Výhodně můžete nakoupit nábytek, sportovní potřeby či elektroniku. Navštívit můžete mnoho obchůdků v nákupní galerii a občerstvit se, když na vás přijde únava. Vnější prostory nejsou více než účelné, ale uvnitř naleznete kvalitní služby a pohodlný nákup. Nákupní centrum, jak má být.

Další nákupní centra v Ostravě: Futurum Ostrava.

Kontakt: www.ostrava.avionshoppingpark.cz


Máte rádi Avion Shopping Park Ostrava?

80 komentářů k článku “Avion Shopping Park Ostrava”

 1. l. říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  dneska se rozsiroval o avion o 65 obchodu….jak se vam to libi?

 2. l. říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  ceska sportielna uz byla otevrena 27.3.. je pouze premistena do nove casti obchodni Galerie,oteviraci hodiny 9:30-20:00

 3. l. říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  ohledne zamestnani-zkuste se podivat na:
  http://www.ostrava.avionshoppingpark.cz/zamx11bstnn/3656.html

 4. l. říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  prodejna ws international byla zrusena…nejblizsi prodejnu naleznete v brne v obchodnim centru Futurum

 5. Marcela říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, dnes mám negativní zkušenost z nakupování v avionu:
  nakoupené zboží jsem odložila do zaparkovaného auta, které bylo zamčeno a pokračovala jsem v nákupech v Hypernově.
  Až doma jsem zjistila, že nákup je pryč, na internotových stránkách shopping parku jsem zjistila, že celé parkoviště je hlídáno kamerovýmm systémem, tak jsem se vrátila, bohužel ochranka mi sdělila, že v místě, kde jsem parkovala je hluché místo a kamery tam nevidí, záznamy byli ochotni ukázat jen policii. přivolaná policie nezjistila o nic více než já, tzn. že sice parkoviště má kamerový systém, ale není hlídano. Špatná zkušenost, jedoznačně je to má chyba, nemám si v autě nic nechávat, na druhou stranu by informace na webových stránkách měly být úplné.

 6. l. říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobry vecer,
  optika-Fokus optic ,kde Vam zemri i zrak
  Grand Optical

 7. l. říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  otevreno je 1 i 8.kvetna -jako obvykle

 8. Paťuškaa říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Achoj!!!!!!!!! Avion shoppinkpark je naprosto super!!!!!! sem do hader a ruzných maličkostí upa zažraná a shoppinkpark je to nje nej nej centrum na světě bydlím v novém…takže to mám jenom necelym 38 km….je to boží….hlavně new yorker… takko,deichmann…CaA….HaM….A SPOUSTA DALŠÍCH!!!!!!!jenom sem se chtěla zeptat…. jeslti je otevřeno aji ve státní svátky hmm???? díky za odpověd!!!!!!!!

 9. Týna říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, zajímalo by mě jaké nové obchody byly v shopping parku otevřeny? Předem díky za odpověď :)

 10. Andy říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli nemáte nějaká volná místa na vykládání zboží nebo úklid obchodu.Předem děkuji za odpověď.

 11. Andy říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Myslím tím v Ostravě.

 12. Katty říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  7,5, jsem byla nakupovat v avionu Ostrava a moc mě mrzí že nemáte nikde uvedeno že podzemní parkoviště je v provozu ale nákup si musí zákazníci dotáhnout k autu v ruce nechala jsem Vám tam vozík i s mincí.Nejedná se o ty drobné ale o princip.

 13. Renatka říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli nehledáte nového zaměstnance s maturitou.Děkuji a přejí hezký den.

 14. l. říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  pro Katty: do podzemniho parkoviste muzete pouzit 3 vytahy z prizemi galerie…vejdou se tam i voziky.

 15. l. říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  pro Týnu: bylo otevřeno celkem 65 nových obchodů..podivejte se na stranky:
  http://www.avion.cz

 16. Katka říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, jestli nesháníte brigádníky do nově otevřených obchodů. Jsem studentka gymnázia a měla bych o případné brigády zájem. Děkuji za odpověď, hezký den.

 17. Renata Vašková říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den…Nehtové studio…Mšla bych zájem o prostor na Nehtovou modeláž-Manikůra,vhodná spolupráce s Kadeřnictvím,Kosmetikou,Pedikůrou,Masáže…Fit centrum….Děkuji za nabídku a informaci…Vašková Renáta..Tel.č.: 774 822 173

 18. Sandra říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat jestli nepotřebujete na léto nějáké brigádníky. Děkuji

 19. Eva říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli nemáte nějaké volná místa,obchody s modou. Děkuji nashledanou

 20. Erika říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den přeji,chtěla bych se zeptat zda nemáte volná místa v bytycích s modou,předem děkuji.

 21. monika říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  chtela bych se vas zeptat jestli mate koloboty

 22. Jana Sádecká Janíková říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda doprava zdrama do vašeho centra je zrušena trvale či pouze do konce měsíce. Osobně si myslím, že je to velká škoda. Rádi jsme vaše ob. centrum navštavovali, ale toto opatření nám ztíší přístupnost k Vám a tudíž zcela jistě naši návštěvnost. Bydlíme sice v Zábřehu, ale s dětmi se k Vám můžem dostat(po zrušení autobusu) pouze s 2 přestupy, tudíž pro rodinu s dětmi zcela nezajímavé.
  Zároveň si myslím, že takové velké nákupní centrum a zcela jistě nejhezčí v okolí Ostravy by nemělo mít problém udržet tuto dopravu.
  Přeji Vám mnoho úspěchu a nám zákaníkům návrat k již zaběhnutému standartu.
  Jana Sádecká Janíková
  Chrjukinova 1
  700 30 Ostrava

 23. l. říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  aktualní zaměstnání v Avionu:
  http://www.ostrava.avionshoppingpark.cz/zamx11bstnn/3656.html

 24. misule říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  TOhle nákupní centrum je super. Je dokonce lepší než Palladium v praze kde se nikdo nevyzná a nic moc tam nemají. Tady je to velmi přehledné a obchody jsou super jen tak dál!!!!!!!!

 25. Dagmar říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,nehledáte nové zaměstance do různých prodejen…Jsem spolehlivá a pracovitá a ráda se učím novým věcem,pokud byste měli zájem,kontaktujte mě…děkuju.

 26. Michal říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý večer, rád bych se Vás zeptal, jestli aktuálně nabízíte brigády v některých Vašich prodejnách?
  Jsem 20letý student VŠ a hledám brigádu cca na 3 měsíce.
  Předem děkuji za jakoukoliv odpověd.

 27. Lenka říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dorbý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte dnes otevřeno.Děkuji

 28. monika říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobry vecer,chtela bych se zeptat,jestli i pres prazdniny je doprava zdarma do Vaseho centra ,moc by nam to pomohlo.Prosim o odpoved,dekuji.Monika

 29. Tomáš říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, změňte si laskavě tu informaci o busech zdarma, matete tím lidi, nikde o nich není ani zmínka, že byly zrušeny. Zažil jsem dneska díky tomu pěkně nepříjemné cestování.

 30. Bohunka říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,mohla bych se zeptat mate v Avoin Shopping parku KOLOBOTY????prosim co nejrychlejsi odpoved jak mile to pujde..předem děkuji…

 31. Klára říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, prosím napište mi, pokud potřebujete nějaké brigádníky na léto do obchodu. Děkuji s pozdravem Klára

 32. Denisa říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, prosím Vás mám dotaz na New Yorker, jestli maji ještě v obchodě ,,koženou“ bilou bundu ART: 40 – 580, velikosti M nebo S, slevněnou z 1100,- na 569 nebo nemusí být. Prosím napiště mi. Sháním ji všude a shopping park je ode mne daleko, abych tam jela zbytečně. Budu se těšit na odpověď díky Denisa z Havířova

 33. Petra říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli púotřebujete na léto brigádníky. Děkuji

 34. ja říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  zmrdi zapičení!!!

 35. gábina říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  dobrý den ráda bych se zeptala zda nehledáte prodavačku do obchodu s oděvy.měla bych zájem děkuji. jsem 20 ti letá slečna z ostravy zábřehu.

 36. Sabča* říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Ahoj MILUJU shopin….jen jsem chtěla tenhle mega obchůdek pochválit, je totiž skvělýýý:))(nehledám brigádu:DD)…Tento týden se tam vypravuju s přítelem, nakoupím mu dárečky na narozky:)

 37. Daniela říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat zda nehledáte na srpen a září brigádníky do obchodů s oblečením. Předem děkuji za odpověď. Skupinová

 38. Irena říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,

  chci ze zeptat, jestli jsou momentálne v Shopping parku v Ostrave nějaké prostory k pronájmu, jestli ano, tak kolik činí mesíční nájem.

  Předem děkuji za odpověď.

 39. Erika říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,

  hledám dodavatele podlahové krytiny( dlažby 60×60) co je v třeba v obchodě s BABY EXPERT .

  Děkuji za odpověď

 40. Vojta říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli se prodava v Avion Shopping Park koloboty prosím odpovězte.Rodice mi je chtějí koupit k narozeninám ktere mam za tyden.

 41. Hanzlíková Dagmar říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Vážení, prosím Vás o telefonní číslo na Avion obchod MANGO. Nemohu nikde zjistit. Děkuji Hanzlíková

 42. Denisa Kulová říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nepotřebujete brigádníky. Děkuji

 43. Tereza říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč došlo k evakuaci o předchozím víkendu??

 44. Nikol říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den , chtěla bych se zeptat jestli nehledáte prodavačky do jakeho koliv ochbodu s textilem jsem ochotna nastoupit ihned i na plny uvazek , předem děkuji.

 45. malinapepa říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, chtěla bych vědět tel. číslo na informace nebo na ztráty a nálezy. Včera jsem zapomněla na záchodě telefon. Děkuji.

 46. Ivona Vlčinská říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,
  ve čtvrtek 25.9.2008 jsem se svými dvěma přítelkyněmi chtěla po návštěvě Shopping Centra použít k přepravě do centra Ostravy bus č. 285, který měl od IKEA odjíždět 14.02. Asi 3 minuty před druhou jsme přicházely k zastávce a viděly přijíždět očekávaný autobus č. 285. Ten u zastávky mírně zpomalil, ale pak dál pokračoval v jízdě. Běžely jsme mu vstříc a mávaly na něj, řidič však k našemu údivu zareagoval zjevně podrážděným až nepřátelským gestem. Autobus projel kolem nás, zahnul doleva a pokračoval v jízdě středem parkoviště, a pak zmizel. Nenávratně. Čekaly jsme do 14.10, pak jsme byly nuceny použít jiný dopravní prostředek. Jednání řidiče nás pobouřilo a žádáme o vysvětlení a nápravu. Komu slouží autobus, jehož řidič odmítá cestující?
  S pozdravem
  Mgr. Ivona Vlčinská
  Mgr. Marta Děcká
  Mgr. Helena Doležalová

 47. valinka říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  mohla bychse zeptat kde je to v praze nemuzu to najit dekuji

 48. dotaz říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  chci se zeptat jestli v shopingparku jsou minicrossy 49ccm

 49. karla říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  lékárna ONA : je otevřena 28.10.?

 50. rena říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  je lékárna zítra 28.10. otevřena?

 51. jaroslav říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  je dnes ve státní svátek otevřena pobočka t-mobile u vás?

 52. Monika Klukova říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, mám jeden dotaz, jestli máte otevřeno v pondělí 17.listopadu ve Státní svátek. Dekuji. Kluková

 53. Tereza říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý večer,chtěla sem se Vás zeptat,jestli budete mít otevřeno i v pondělí 17.11. ve sváteční den, Děkuju T.

 54. Martina říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Chci se zeptat jestli budeme mit otevřeno i v pondělí 17. ve svátek. Děkuji…..

 55. Begi říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by nebyla možnost brigády v některém z obchodů v Ostravě. Děkuji

 56. Eva Vasková říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Měla bych zájem o práci prodavačky,praxe v oboru 6let.

 57. Monicka říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Je to hovno

 58. MOrysová říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,
  prosím Vás chtěla bych se zeptat zda v Shopping parku v Ostravě je stále prodejna KOUZLO DOMOVA????? Píšete sice, že prodejna v areálu je, ale ať jsme hledali jak jsme hledali, prodejnu jsme nenašli. Chci vědět i otevírcí hodiny prodejny, poku se v areálu nachází , děkuji za odpově’d

 59. Dobrý den říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli nehledáte nějaké brigádnice na roznášení létaku po avion shopu ostrava _?byla bych moc ráda kdyby jste odepsali dekuji katka kořínková .

 60. Antonio říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Chtěl bych se zeptat jestli jsou butiky v pátek otevřené????Jako např. New Yorker atd..

 61. Jiřina Kukuricasova říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,
  obracím se na Vás s dotazem zda se ve Vašem nákupním centru nachází prodejna mobilních telefónu společnosti O2. A jestli ano tak v kterých mistech? Děkuji Kukuricášová Jiřina.

 62. inkis říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,
  tímto bych rád upozornil případné zákazníky na prodejnu O2 umístěnou v Avionu.Mám velmi nepříjemné zkušenosti s touto pobočkou,někteří zaměstnanci tohoto obchodu se chovají ke svým zákazníkům dosti neurvale(rozhodně zde neplatí heslo“Zákazník náš pán).
  A pokud se Vám náhodou stane,že budete muset reklamovat zboží zakoupené v této pobočce,rozhodně nepočítejte s kladným vyřízením celé Vaší záležitosti,spíše se setkáte s různým přetáčením fakt a používáním různých fint,kdy s uplně klidným svědomím udělají ze zákazníka totálního blbce.Podle nich jste totiž povinni znát tecnologie a střeva výrobku u nich zakoupeného,pokud neznáte a nevíte,máte smůlu,měli jste uvést závadu konkrétní součástky výrobku,nestačí pouze popsat typ problému,jako např-nemohu odeslat sms a podobně.

  !!!VARUJI PŘED NÁKUPEM V TÉTO PRODEJNĚ,BĚŽTE RADŠI JIINAM!!!

  Za nesmyslné problémy a nekonečné popotahování to nestojí.
  Omlouvám se jestli jsem byl málo konkrétní,ale jako varováni by to mohlo stačit,naštěstí to není jediná prodejna O2 v Ostravě.
  Příjemný den přeji

  Pavel Kaufmann

 63. Veronika říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,
  prosím Vás chtěla bych se zeptat zda v Shopping parku v Ostravě je stále prodejna KOUZLO DOMOVA????? Píšete sice, že prodejna v areálu je, ale ať jsme hledali jak jsme hledali, prodejnu jsme nenašli. Chci vědět i otevírcí hodiny prodejny, poku se v areálu nachází , děkuji za odpově’d

 64. natty říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  ahoj dneska jsem si tam koupila rifla za 300kc je to tam strasne levne kupte si je tes vsak rikam je to strasne levne…………………………

 65. barunka říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  dobry den chtela jsem se zeptat jestli mate otevreno i na velikonoce, dekuji

 66. Patrik říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den je otevren New Yorker Na velikonoce děkuji PAtrik

 67. Vasek říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobry den, taky by me zajimalo, jestli jsou dnes prodejny otevreny, dekuji.

 68. neni podstane říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  VZKAZ VSEM NESPOKOJENYM NAKUPUJICIM:
  Nez pujdete do obchodu, pokuste se dobre vyspat a sve problemy a spatne nalady si nechte doma!!! My prodavajici nejsme zvedavi na vase protivne ksichty, znechucene nalady a potreby se hadat, protoze vam napr. manzelka uvarila spatny obed. Nez si zacnete stezovat, zkuste se na chvili zamyslet sami nad sebou. JSME LIDE, NE STROJE !!!!!
  PS: na pozdrav „dobry den“ je slusnosti odpovedet, ne jen odseknout „diky, divam se“

 69. gera říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  dobrý den,je v schopinparku zverimex nebo něco pro zvířata??

 70. Kája říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je avion otevřený i v úterý 17.11. 2009 v den státního svátku. Předem děkuji za odpověď.

 71. ilona říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  jak mate otevřeno 24,12,2009

 72. Zuzana říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, mohu se zeptat, proč došlo dnes v Ostravě k evakuaci? Děkuji

 73. lukas říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den, mohu vědět proč došlo v neděli k evakuaci? Byla tam opravdu nalezena bomba, jak jsem se doslechl, nebo se jednalo pouze o spekulace….Předem děkuji za odpověď

 74. francesca říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  dobry den chtela bych se zeptat jestli bude v shoppinu TEERANOVA

 75. shopinng park říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  bude ve stredu nejaka akce pro deti

 76. monika říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  mate otevřeno na velikonoční pondělí?

 77. Jana říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den,
  chci se zeptat,jestli je v Shopinu obchůdek
  ze spod.prádlem značky- Victoria Secret.
  děkuji prosím pište na email Janule

 78. Kuba říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Stratil jsem tam tasku s trickem a bundou v hodnote 1000kč. Tričko s obrazkem psa a zimni bunda s modrym vnitřkem. Prosim když najdete tuto tažku zavolejte na čislo : 731182533

 79. Adam říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Dobrý den , scháním brigadu roznášení letáku,skladník atd… je mi 17 let jsem student Střední vítkovické a Průmyslové školy Ostrava-Hrabuvka.

  Mužete mně kontaktovat na tel:732557348 nebo na muj E-mail

  Děkuju:Adam Rehanek

 80. Dybal Vojtěch říká k Avion Shopping Park Ostrava:

  Vážení,velmi nám vadí,že nikde si nemůžeme přečíst deník Metro.Ještě před 3
  měsíci se dovažel nahoru do Mc Donald.Prý to skočilo.Jsme skupina penzistů a
  rádi bychom si noviny přečetli.Dokonce v celem obvodu po Výškovicke ulici
  noviny nejsou.Prosíme novou p. ředitelku zda by pomohla.
  Děkujeme v.z. V Dybal

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.