Baumax


Pokud sháníte nářadí na stavbu, zahradu či bydlení, zřejmě jste již slyšeli o nákupních centrech Baumax. Největší síť hobby prodejen v České republice vlastní právě společnost Baumax. Jedná se o dceřinnou společnost rakouského bauMax AG.

Baumax

Nákup zboží pro kutily se stává ve střední Evropě stále oblíbenějším. K tomuto faktu přispívá i hojné zastoupení nákupních center Baumax. Hobby prodejny Baumax naleznete ve všech částech Česka (nejen Praha, Brno, Ostrava, ale i Olomouc, Kladno, Liberec, Jihlava a další). Celkem je na území ČR 23 prodejen Baumax. První obchod Baumax, který nabízel kutilské potřeby, byl otevřen v Praze Holešovicích. Následně prodejny rostly jak houby po dešti.

Baumax nabízí zboží především pro zahrádkáře, řemeslníky a kutily. Prodejny obsahují oddělení zahrada, stavebniny, nářadí a obklady. Široký sortiment nabízí také oddělení elektroniky, osvětlení, sanity, barev a tapet, kusových a metrových koberců, dřeva, potřeb pro domácnost a autopříslušenství. V Baumaxu tedy naleznete snad všechno zboží od květin, nářadí pro montáž oken, lepené dažby, zabezpečení domácnosti (například zámky) po nářadí (vrtačky, brusky a další potřeby pro hobby kutily).

Pokud chcete získat aktuální letákkatalog Baumax, jděte sem. Baumax ČR nabízí i jednu velmi zajímavou službu. Jedná se o zapůjčení nářadí. Nemusíte si vybavení například pro stavbu domu kupovat, když je využijete pouze jednou, Baumax umožňuje zapůjčení potřebného vybavení.

Prodejny Baumax však nejsou jedinými zástupci hobby prodejen v Česku. Můžete si zjistit více informací i o společnosti HORNBACH.

Další prodejci hobby nářadí: HORNBACH, Bauhaus

Kontakt: www.baumax.cz


Máte rádi Baumax?

44 komentářů k článku “Baumax”

 1. Humpolíček říká k Baumax:

  jste schopni mi dovést a prodat např. z Německa soustruh tam označovaný jako Drehbank VM 800, u nás SKF 800. Důvod je jednoduchý. V německu je výrazně levnější než u nás. viz „EBAY“

 2. Miroslav Skácel říká k Baumax:

  Dobrý den
  V neděli jsem si v prodejně Baumax ve Frýdku Místku koupil stojanovou dekorační lampu tip GLOBO a mám ten problém,že po naletí daného množství vody a strčení adaptéru do zásuvky neplní danou funkci(mlhování-odpařováni)v návodu néní podrobná specifika použiti a funkčnosti,tak se obracím na radu k Vám.
  Děkuji

 3. Továrek Leoš říká k Baumax:

  Dobrý den, chci se zeptat, zda v Baumaxu v Brně máte palubky na podbití střechy, může být i nižší kvalita, moje představa cena za 1 m čtvereční je kolem 100. Je to možné? Je toto zboží na skladě?
  děkuji Továrek

 4. Korčeková Lenka říká k Baumax:

  Dobrý den,prosím nemáte na skladě již nevyráběnou plovoucí podlahu PARADOR-dub popřípadě i jiný odstín.Zháním 2 balení,tedy asi 5m čtverečních.Za vyřízení moc děkuji Korčeková

 5. Vladimíra Přibylová říká k Baumax:

  Dobrý den potřebovala bych vědět cenu zboží: dětský plastový zahradní nábytek – stolek a židlička děkuji Přibylová

 6. Jana Remešová říká k Baumax:

  Dobrý den,chci se zeptat v jaké cenové relaci se u Vás pohybují dlažby a oblkady.Předem moc děkuji Remešová

 7. Petr Kučera říká k Baumax:

  Dobrý den,

  chci se zeptat, máte na prodejně v Ústí nad Labem barely či sudy na vodu o objemu 200 l případně větší? Pokud ano, v jaké cenové relaci?

  Děkuji za informaci Kučera Petr, Děčín

 8. Jaroslav Kraus říká k Baumax:

  Dobrý den,
  dnes jsem dostal kupon pro Zákaznickou kartu na vyřízení
  v období 13.3 až 16.3.08. Bohuže v tomto období jsem mimo republiku. Lze platnost kuponu prodloužit nebo změnit ?
  Děkuji za odpověď
  Jaroslav Kraus

 9. Michálek říká k Baumax:

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat na možnost objednání plovoucí podlahy v provedení jasan patina, kterou jsem viděl při návštěvě Vaší prodelny ve Zlíně. Prosím uveďte cenu a termín možné dodávky.

  Děkuji za odpověď
  Petr Michálek

 10. Adamová říká k Baumax:

  Dobrý den, i když tak dobrý nebyl.!.V Chomutovském Baumarktu jsme dnes se synem zažili šok, poté co slečna nebo možná i paní pokladní číslo 104 nás vyzvala k nahlednutí do osobních věcí.. Je velice smutné že se ke stálému zákazníkovi přistupuje jak k nějakému zloději. Já sama jsem vlastníkem sítě obchodů a nikdy by mne nenapadlo osočit nevinného člověka.

 11. Grossmannová Jindra říká k Baumax:

  Dobrý den ,mam dotaz na koho se mám obrátit mam zájem o brigádu ve skadě v Bauhase v Brně děkuji Grossmannová

 12. Alois Miláček říká k Baumax:

  Dobrý den, prosím o informaci. Bude 1.5.2008 v prodejně Hradec Králové otevřeno?

  Děkuji

 13. tirpak pave říká k Baumax:

  Dobrý den potřebuji slabě kouřové trapézové pási2,5x6m dva kusy na pergolu 4,7×5,7m cena kolem 200 za metr,nabidněte děkuji.Jsem z Ml.BOL.

 14. Běhavý Ivan říká k Baumax:

  Dobrý den.Prosím ve vaší prodejně v Ustí n.L je možno koupit sudy na vodu a pokud tak v jaké cenové relaci.?

 15. Marie Kroupová říká k Baumax:

  Prosím laskavě o radu,je možné v Baumaxu Čes.Buděj.sehnat vysouvací markýzu v rozměru š. 3,60x výsuv 3m?V jaké cenové nabídce? Děkuji za odpověď.

 16. Gerardo Cruz říká k Baumax:

  Dobrý den

  Je možné koupit v Baumaxu v Praze mačetu? Pokud ne, můžete mě, prosím informovat, kde jinde by to bylo možné? Děkuji za odpověď.

 17. Litera říká k Baumax:

  Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda je možné se dohodnout s řetězcem Baumax na dodávání k vám do obchodu zámkovou dlažbu a za kolik by jste byli ochotni tuto dlažbu ode mě vykupovat děkuji za odpověď

 18. Milena Landová říká k Baumax:

  Dobrý den , chtěla bych znát ceny , druhy a rozměry zahradních chatek na nářadí. Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den.

 19. Pustějovská říká k Baumax:

  Dobrý den,prosím Vás potřebuji sporák na tuhá paliva na chatu v menším provedení a aby měl troubu na pečení . Komín v pravo a nejlépe s plotny kolmo na horu. Děkuji za Vaši nabídku. Severomoravský kraj. F.M. Děkuji Pustějovská

 20. Lenka Oborná říká k Baumax:

  Ve Vaší prodejně ve Zlíně jsem si zakoupila bazén č.xx3550083 z katakogu-jaro-2008 s tím,že jsem zaplatila zálohu v plné výši,ale stále mě trápí,že v katalogu se neuvádí dvě základní informace a to za1.) výkon pískové filtrace a za2.)šířka bazénu.Dále k bazénu,který jsem zakoupila by mě zajímala krycí plachta(typ,cena)dáleschůdky(typ,cena).Jihomoravský kraj.Předem dekuji za odpovědˇ.OBORNÝ Z.Oborná L.

 21. Chmel Zdeněk říká k Baumax:

  Dne 23. 6. 2008 jsme ve Vaší prodejně Baumax v Karlových Varech zakoupili zahradní altán za 399,-Kč. Tento altán jsme užívali pouhé 3 dny, jelikož 3 den byla bouřka a vítr, který altán polámal. Když jsme altán ve vaší prodejně reklamovali bylo nám řečeno, že jsme měli sundat plachtu a odmítli nám reklamaci uznat. V návodu se ovšem neuvádí, že při špatném počasí se má plachta sundávat a při koupi nás také nikdo neupozornil na
  tento fakt, že při jakýchkoliv povětrnostních podmínkách se má altán uklízet! Mou povinností spotřebitele není každý den uklízet altán, když mě na tento fakt nikdo neupozorní. Kdyby mě někdo upozornil jistě bych si tento výrobek nezakoupila! Navíc já jako spotřebitel nemusím řešit nesrovnalosti v návodu, ty máte řešit Vy jako prodávající!
  Doufám, že se tato situace v co nejkratší době vyřeší.

 22. Urbanský Roman říká k Baumax:

  dobry den moc vas prosim nemate nekde oranžove wc- prkenko mneli jste ho v Mostě ale tam uz je bohužel vyprodane tak jsem vas chtel timto poprosit zda li jeste nekde nezbylo na sklade? předem moc dekuji za brzkou odpoved.

 23. Jan Nekvinda říká k Baumax:

  Dobrý den,
  u plotostřihu OK M1E – 7Z0 – 600 mi praskla objímka spodního nože. Zakoupen byl v prodejně BAUMAX Hradec Králové, prodejce by měl zajišťovat náhradní díly. Je, prosím, tento díl k dispozici a jaká je cena?
  Děkuji za rychlou odpověď – plot přerůstá. Děkuji.

 24. Dana Veselá říká k Baumax:

  Dobrý den, zajímá mě sortiment zašupovacích dveří (mezi obýv. pokoj a předsíň) Prosím vás uvedení cenových relací a pokud možno cenu i za
  instalaci v bytě. Děkuji

 25. Jarek říká k Baumax:

  Dobrý den. Jsme vyrobci dřevěných zárrubní na typyzované dveře 60,70,80,90.Rádi bychom dodavali do vašich prodejen.Ským máme jednat.Dekuji za brzkou odpověď

 26. Švikruhová říká k Baumax:

  dobrý den,chci se zeptat,zda máte dřevěné či bambusové horizontální žaluzie na rozměr ona 823*1367mm ,jaká je jejich cenová relace.děkuji

 27. procházková říká k Baumax:

  dobrý den, koupila jsem si v cb bazen v akci za 1390kc před měsícem aje v provozu 2 týdny a nefunguje mi motůrek u filtrace co s tím. děkuji

 28. Vladimír Vaňásek říká k Baumax:

  Dobrý den. Dne 7.8.2008 jsem navštívil Baumax Mladá Boleslav. Rád zde nakupuji. Nyní jsem měl zájem o slunečník. Byl tady a ne jen jeden. Vybral jsem si, ale jaké bylo mé překvapení, když mi bylo sděleno, že cena na slunečníku je jen za podstavec, takže celková je mnohonásobně vyšší. Proč to tam ale není uvedeno ? Nakonec jsem si vybral za částku něc o přes 6.000,- Kč s tím, že obsluha mi sdělila, že jen v barvě vystavené-tedy světlé. Při předávání balíku ale jsem si všiml, že je na něm napsáno antracit. Rozřízli jsme balení a hle, uvnitř byl slunečník černý. Možná že jste měli v sortimentu i více barev. Byl jsem spokojen, pracovník mi pomohl objemný balík položit na zahrádku auta. Dotaz, proč obsluha neví, že jsou v sortimentu i jiné barvy? Proč u vystavených výrobků není srozumitelně napsaná celá cena za slunenčík? Přece si nebudu kupovat jen podstavec se sloupem. Děkuji.

 29. Hanák říká k Baumax:

  Prosím sháním napaječ autoledničky ze sítě. Tedy převodník napětí 230 V AC/12 V DC, 60 W. Děkuji. Hanák.

 30. Hanák říká k Baumax:

  viz „Hanák říká“ ze 13.8.2008 16.24.

 31. Tereza říká k Baumax:

  Dobrý den.měla bych zájem o plastovž bazének na zahrádku.jedno jaká velikost.a chtěla bych se zeptat jaká je jeho cenová relace.děkuji za odpověď

 32. Roman říká k Baumax:

  Dobrý den, sháním pro syna montážní tašku, klasickou na profesi instalatéra. Chci se u Vás doptat, zda-li je možno u Vaší firmy tašku pořídit, pochopitelně v jaké cenové relaci se tašky pohybují, máte-li několik druhů a typů provedení-kůže, barex, aj.
  Děkuji Vám, s přáním hezkého dne Roman

 33. milan sprungl říká k Baumax:

  Dobry den,shanim pro otce zahradni venkovni gril s udirnou Panama nyni stoji 9240kc,chci se zeptat zda bude mozno koupit tento gril do konce roku jeste levneji.Děkuji Vam s pozdravem Martin

 34. Kamila Olšáková říká k Baumax:

  Dobrý den.Omlouvám se,ale potřebovala bych vědět za kolik si u vás mohu koupit rohový sprchový kout 90×90.Stačí mi úplně nejlevnější výrobek i s vaničkou.Potřebuji ho jen na loď.Děkuji moc Kamila

 35. Milan Sudek říká k Baumax:

  Mají v Liberci polystyrenové stropní desky – typ: „prkna“?

 36. VLADKA říká k Baumax:

  DOBRÝ DEN VČERA T.J. 5.11.2008 JSME KOUPILY V BAUMAXU BRNO, LIS NA OVOCE. IHNED JSME HO VYZKOUŠELI A ZJISTILI JSME , ŽE JE NAPROSTO NEVHODNÝ, PROTOŽE ŠROUBENÍ, KTERÉ MÁ ZAJISTIT LISOVÁNÍ NELZE PATŘIČNĚ UTÁHNOUT A NEUSTÁLE SE POVOLUJE. CHTĚLI BYCHOM HO VRÁTIT. JE TO MOŽNÉ ? DĚKUJI ZA ODPOVĚD.

 37. romana kucerova říká k Baumax:

  Dobrý den,nechají se ve vašich prodejnách koupit polystyrenové kuličky a kolik stojí?Děkuji Kučerová

 38. Radka říká k Baumax:

  Dobrý den, půjčujete ve Vašich prodejnách čistící stroje – konkrétně tlakový parní? Děkuji!

 39. Kaderkova říká k Baumax:

  Dobrý den,
  potřebovala bych vědět v jaké cenové relaci se prodávají semínka hřištní trávy,jde o větší plochu asi 400m. Kolik bych potřebovala na osetí této plochy semínka?
  Děkuji Kaderková

 40. Jirka říká k Baumax:

  Vážení, od minulého týdne se marně snažím spojit mailem s prodejnou V. Nejedlého v Hradci králové.Posílal jsem mail na několik mailových adres, které uvádíte na internetu, ale vždy mně přijde odpověď v němčině, což se mně zdá nekorektní. Problém, o který se jedná, nelze řešit po telefonu. Jsme v Čechách, proto bych očekával odpověď v češtině. Potom nemá cenu, tyto maily vůbec uvádět, když na ně nereagujete.

  S pozdravem Jirka

 41. Franta říká k Baumax:

  V Baumaxu Plzeň jsem v červnu zakoupil obkl.panely „borovice polar“. Nemohu však sehnat k tomu skládací (lámací) lišty „borovice polar“. V Plzni mi řekli, že již asi nebudou v nabídce. Potřebuji dodělat podkroví a nevím kam se obrátit. Dík za info.

 42. Částka Lubomír říká k Baumax:

  Zdravím, prosím vás, prodáváte japonské stěny? Dík

 43. Boubal říká k Baumax:

  Dobrý den,
  u křovinořezu M1E-7Z0-600 450W mi praskl hliníkový držák převodovky a lišty. Chci se zeptat, zda zajišťujete prodej náhradních dílů a jaká je cena? Křovinořez byl zakoupen na prodejně v Českých Budějovicích.
  Děkuji za info

 44. René říká k Baumax:

  Dobrý den,
  Mám dotaz na reklamaci zboží. Jedná se o krbová kamna z dovozu Čina, zakoupené ke konci roku 2013 na vaší prodejně Ostrava Zábřeh. Tudíš jsou v záruce. Na krbových kamnech došlo k prasknutí skla. Na prodejně my bilo řečeno že záruka na sklo se nevztahuje. Nechápu, to jsem v kamnech neměl topit.
  S pozdravem
  René Roušar

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.