Bauhaus


Bauhaus, to je jeden z největších a nejznámějších prodejců kutilských a hobby potřeb u nás. Patří mezi lídry na trhu a nabízí zboží pro dílnu, byt či zahradu.

Bauhaus

Prodejny Bauhaus naleznte na více místech v ČR. Především ve velkých městech.

Bauhaus Praha

1. Bauhaus Praha – Dolní Chabry
Ústecká 822

otevírací doba:
PO-PÁ 7:00-21:00
SO-NE 8:00-20:00

2. Bauhaus Praha – Pankrác
Budějovická 409/1a

otevírací doba:
PO-ČT 7:00-20:00
PÁ 7:00-21:00
SO 8:00-21:00
NE 8:00-20:00

3. Bauhaus Průhonice-Čestlice
U Makra 130

otevírací doba:
PO-PÁ 7:00-21:00
SO-NE 8:00-20:00

Bauhaus Brno

Bauhaus Drive-in Arena
Strážní 7

otevírací doba:
PO-PÁ 7:00-21:00
SO-NE 8:00-21:00

Bauhaus Ostrava

Janáčkova 22

otevírací doba:
PO-PÁ 8:00 – 18:00
SO-NE 9:00 – 17:00

Bauhaus Liberec

Průmyslová zóna Sever
K Bauhausu 610

otevírací doba:
PO-PÁ 7:00-21:00
SO-NE 8:00-21:00

Katalog Bauhaus

Aktuální leták – katalog Bauhaus nalezete zde: www.bauhaus.cz.

Nákupní centra Bauhaus naleznete nejen v Česku, ale roztroušené po celé Evropě. Firma původně vznikla v Německu, ale nyní se nachází ve 14ti evropských zemích. Jmenujme například Rakousko, Španělsko, Švícarsko či Dánsko. Dohromady má Bauhaus v Evropě na 200 obchodů.

Zboží společnosti Bauhaus je velmi rozmanité. Nakoupíte zde stavební materiály, nářadí, barvy, železářství, dlažby, elektrozboží či potřeby pro vaši zahradu. V podstatě vše, co potřebujete na stavbu i hobby.

Další prodejci hobby nářadí: Baumax, Hornbach.

Kontakt: www.bauhaus.cz


Máte rádi Bauhaus?

3 komentáře k článku “Bauhaus”

 1. frait roman říká k Bauhaus:

  stropni izolace zateplení dřevěneho stropu z pudního prostoru děkují

 2. Simona Schwarzová říká k Bauhaus:

  V pátek 23.7. 2010, v 19,15 hodin jsme byli s kolegou nedobrovolně  drženi zřejmě externí agenturou, kterou v nákupním centru Bauhaus Praha – Čestlice.
   
  Po nákupu nám u vchodových dveří z prodejny zastoupili dva muži cestu s tím, že jsou ostraha ( bez bližšího určení ) a že potřebují, aby jsme jim ukázali, co máme v taškách. Požádali jsem je o jakýkoliv identifikančí doklad, čož odmítli. Proto jsem i odmítli jim ukázat své osobní věci a snažili se dostat ven, jelikož jsme spěchali na předem domluvenou pracovní schůzku. Jednalo se o dva muže okolo 30-ti let, jeden snědší pleti, zřejmě romské národnosti v šortkách a triku. Opakované  výzvy, aby nám uvolnili průchod, nebo předložili identifikační průkazy nebyly vyslyšeny. Podle jejich chování jsem nabyli dojmu, že se jedná možná o organizovanou skupinu, která nás  chce okrást, nebo nebo vykrádá  vytipované vozidlo a my je překvapili velmi krátkým nákupem.
   
  Pro zajištění důkazního materiálu je kolega upozornil, že z celého incidentu pořídí důkazní materiál mobilním telefonem, který má jako příslušenství fotoaparát, videokameru a hlasový záznamík. Již za použití tohoto zařízení je opět vyzval, aby nám nebránili v odchodu, byla provedena jejich identifikace, nebo byl zavolán vedoucí obchodního domu, popř. jeho zástupce. Všechny požadavky odmítli a jediná opakovaná reakce byla vztyčený prostředníček. Dále došlo  k opakovanému tělesném kontaktu při snaze vyjít ven. Ze strany muže snědé pleti došlo opakovaně k výhrůžkám, že pokud budu se ho budeme snažit zdokumentovat, vezme nám mobilní telefon, který zničí. Z této reakce jsme nabyli dojmu, že muž snědé pleti zřejmě nemá v pořádku pracovní smlouvu, nebo jeho působení v minulosti nemuselo být vždy v souladu se zákony ČR.
   
  Z tohoto důvodu jsem byli nuceni zavolat k incidentu Policii ČR. Mě se zatím podařilo zavolat zástupce vedoucího obchodního centra p. Michala Potluku, který mi potvrdil, že se jedná o ostrahu, kterou si Bauhaus najímá. Požádali jsem p. Potluku, aby nám zajistil svobodný odchod a v jeho přítomnosti požádali dotyčné osoby o jakoukoliv identifikaci. Opět bezvýsledně, ačkoliv se evidentně jednalo o zásah do osobní integrity nakupujícího garantovaou Listinou práv a svobod.
   
  Po příjezdu Policie ČR a na jejich popud, kdy jsem žádali, aby se nám zaměstnanci ostrahy identifikovali, si oba dotyční přinesly nějaké kartičky, které dříve u sebe neměli. Identifikační karty nám ukázali tím způsobem, že případné identifikační znaky zakryli prsty. Mou žádost o řádné předložení tohoto dokladu odmítli vč. jakékoliv omluvy. Po zjištění situace nám Policie ČR zajistila odchod z vašeho nákupního centra Bauhaus, kdy jeden z policistů nám navrhl, abychom s nimi zajeli na služebnu sepsat zápis, kdy ačkoliv ještě neviděli pořízené videozáznamy se dle jejich názoru jednalo o porušení ochrany osobnosti. Tuto nabídku jsem zatím odmítli, protože jsme v danou chvíly spěchali.
   
  Na závěr jsem požádal  zástupce obchodního centra Bauhaus Praha – Čestlice, že mu dáme svoje nacionále, aby zajistit písemnou omluvu, kterou bych mohli použít v přadě, že by se mezi zákazníky Bauhausu nacházeli také  zákaznici, zaměstnanci…  naší společnosti a my jako její zástupci byli kompromitováni. Bylo nám však oznámeno, že písemnou omluvu může dát společnost Bauhaus pouze na základě písemné stížnosti. Stížnost jsme poslali a zatím marně čekáme na reakci vedení společnosti Bauhaus, abycho se rozhodli pro další kroky, které by měli ochránit slušné a poctivé zákazníky.
   
  Jestli máte obdounou zkušenost, ozvěte se.

  Simona Schwarcova
  schwarcova.s@e-mail.cz

 3. Jiří Kadeřábek říká k Bauhaus:

  Nehorázné chování personálu v Bauhausu Praha-Pankrác. Po vydání jiného typu výrobku než jsem požadoval jsem byl donucen obchod znovu navštívit. Tím ovšem vše nekončilo. Zboží sice bylo přijato zpět a proplaceno, ale místo omluvy se mi dostalo kritického úšklebku „a příště s již zakoupeným zbožím nechoďte dovnitř“.

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.