Futurum Brno


OTEVÍRACÍ DOBA denně

Pasáž 10 – 21
Tesco 7 – 22
Dětský koutek 9 – 21
Myčka aut 8 – 21
Čerpací stanice nonstop

V ČR se nacházejí čtyři nákupní centra Futurum. Je to Futurum Brno, Futurum Hradec Králové a Futurum Ostrava a Futurum Kolín. Nyní se blíže podíváme na nákupní centrum Futurum Brno, které je na Jižní Moravě velmi oblíbené především pro své příznivé ceny.

Nákupní centrum Futurum Brno

V říjnu 2001 bylo v Brně představeno nové nákupní centrum, které bylo připojeno k supermarketu Carrefour (dnes Tesco). Jednalo se o OC Futurum. To je majetkem společnosti Euro Mall Brno Real Estate a evropských akcionářů.

Obchodní centrum Futurum Brno je trochu hůře dostupné pomocí MHD. Naleznete jej na ulici Vídeňská 100. Asi nejlepší spojení nabízí Tramvaj číslo 2. Vystoupíte na ulici Ořechovská. Pokud máte auto, není žádný problém nákupní centrum Futurum Brno nalézt. Centrum se nachází na výpadovce z Brna směr Vídeň, Moravany bezprostředně za sjezdem na směr Praha a Bratislava. (MAPA)

Otevírací doba obchodů v OC Futurum Brno je denně od 10:00 do 21:00, hypermarket Tesco má otevřeno 07:00 do 22:00. Poblíž centra je i čerpací stanice, která je otevřena NONSTOP.

Obchodní centrum Futurum Brno má dvě podlaží s mnoha obchody. Jako hypermarket je zastoupeno Tesco (dříve francouzský Carrefour), které se nachází v přízemí. Všude po nákupním centru jsou roztroušeny obchody ze všech oblastí. Nejčastěji zastoupené jsou obchody s módou a módními doplňky. Jmenujme například New Yorker, Bushman, Gas, Kenvelo, Móda Neo, OP Prostějov, Orsay, Takko, či Luggi. Dále obuv Reno, CCC boty, Demix či Galex. Sportovní zboží naleznete v obchodech: Alpine Pro, Drapa Sport, Sportisimo či Manio. Právě DrapaS je podle mě nejlepším obchodem se sportovními potřebami a oblečením v Brně. Zboží zde nakoupíte většinou velmi výhodně. V OC Futurum Brno naleznete i mnoho restaurací (KFC) a kaváren. Vsadit si můžete ve Fortuně. Vinotéka, výroba klíčů, květinářství, obchody s elektronikou, dárky, hračky knihy, klenoty. I to naleznete v Nákupním centru Futurum v Brně.

Futurum Brno má i dětský koutek, jehož otevírací doba je 9:00 do 21:00.

Nákupní centrum Futurum Brno
je dobře dostupné pro autmobilisty, nabízí široký sortiment obchodů a zboží je většinou za velmi výhodné ceny. Na co tedy ještě čekáte?

Další nákupní centra v Brně: Vaňkovka Brno, Avion Shopping Park Brno, Olympia Brno

Kontakt: www.futurumbrno.cz


Máte rádi Futurum Brno?

3 komentáře k článku “Futurum Brno”

 1. Linda Uhlířová říká k Futurum Brno:

  Do OC Futurum jsme rádi jezdili nakupovat.Je pro nás blízko,dá se pořídit vše od potravin až po oblečení na jednom místě. ALE UŽ JSME SKONČILI! Proč? Začalo to na jaře,kdy jsme pokaždé parkovali na krytém stání,tj. v garážích.,které jsou hlídané jak ostrahou (která je zašitá neznámo kam), tak kamerami (které jsou tam k ničemu).Poprvé nám ukradli z auta poklice z kol (Škoda Fabia, ty stejné jsme pořídili nové,cena 1750,-Kč),naštvalo nás to,ale od dalších nákupů ve Futuru neodradilo (bohužel).Podruhé jsme si řekli,že bude lepší parkovat venku,blízko vchodu (je tam větší frmol) a výsledek?Včera nám vykradli auto(škoda 5790,-Kč).Rozhlásíme to všude,jak se nakupuje ve Futuru.

 2. jana říká k Futurum Brno:

  dobry den, nabizi supermarkte Tesco rozvoz zbozi nebo dovazku do domu? Je mozno objednat nakup potravin pres internet? Uvazujete o teto sluzbe?
  dekuji JS

 3. VILDA KALINA říká k Futurum Brno:

  PROSÍM O PODROBNĚJŠÍ ÚDAJE, HLAVNĚ ČASOVÉ O SOBOTNÍCH A NEDĚLNÍCH MÓDNÍCH PŘEHLÍDKÁCH A VYSTOUPENÍCH EWY FARNÉ A MONIKY BAGÁROVÉ – DĚKUJI A ZDRAVÍM V.K.

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.