Avion Shopping Park Brno


OTEVÍRACÍ DOBA denně
Obchodní pasáž 10–21
Tesco nonstop
Kavárny a restaurace 08–21
IKEA 10–22
Electro World 09–21
Datart 09–21

Avion Shopping Park Brno je nákupní centrum patřící do rodiny OC Avion. V celém Česku se nachází nákupní centra Avion hned ve třech městech – Avion Praha, Avion Brno a Avion Ostrava. Na Slovensku pak naleznete ještě Avion shopping Park Bratislava.

Avion Shopping Park Brno

Centrum bylo otevřeno v listopadu roku 1998 a nyní se rozprostírá na úctihodných 200 000 metrech čtverečních s 2500 parkovacími místy. Parkování je zdarma.

Pokud se chystáte do Avionu autem. Stačí se vydat (stejně jako u Olympie) na výpadovku D2 směr Břeclav. Kdybyste jeli dál, narazíte na již zmiňovanou Olympii.

K centru je možné zadarmo se dopravit i kyvadlovou dopravou. Do žlutých autobusů nákupního centra Avion Brno můžete nastoupit na ulici Úzké hned Vedle OC Vaňkovka. Autobusy jezdí přibližně kařých 20 minut. Na stejném stanovišti stojí i autobusy mířící do OC Olympia. Můžete využít i MHD – autobus č. 67.

Otevírací doba obchodů v nákupním centru Avion Shopping Park Brno je denně od 10:00 do 20:00, prodejce nábytku IKEA má otevřeno denně 10:00 až 22:00, hypermarket Tesco má otevřeno NONSTOP. Prodejce elektroniky Electroworld (Elektroworld) má otevírací dobu denně 10:00 až 21:00.

Shopping Park Brno mapa

Avion Shopping Park Brno je postaven jako jednopodlažní komplex ve velmi účelném stylu, avšak strohém stylu. Samostatně oddělené jsou pak obchody IKEA a Electroworld.

Avion Shopping Park Brno nabízí nepřeberné množství obchodů různého zaměření. Jako obvykle obchodní centrum nabízí nejvíce obchodů s módou a módními doplňky. Jmenujme například oblečení Terranova, Orsay, Kenvelo, Jackpot and Cottonfield, Hi-Tec, či Gemini. O obuv se stará Baťa a Sebo. Sportovní zboží nabízí Arena, velmi dobrá Drapa Sport či Uncle Sam. V nákupním centru Avion Brno naleznete i parfumerii, zástupce operátorů T-mobile a Vodafone, hned tři obchody s hodinkami a šperky (Silver Shop, Aurum a Top Time). Elektroniku nabízí již zmiňovaný Electroworld a Datart. Když sháníte nábytek, nabízí se největší IKEA v ČR, která je právě v OC Avion Shopping Park Brno. Nábytek a bytové doplňky však můžete sehnat i v obchodech Koryna či Kler. Avion nabízí i pobočku cestovní kanceláře (Exim tours), optiku, fotolab, kadeřnictví, směnárnu či potřeby pro mazlíčky. Nechybí tabák, lékárna, knihkupectví (Levné knihy).

Pokud vás Avion Shopping Park unaví, můžete se občerstvit v Mc Donalds nebo v některé z kaváren. Nedaleko od centra Avion Brno pak naleznete dalšího prodejce nábytku – Sconto nábytek.

V centru se nachází i pobočka Raiffeisen banky. Získejte výhodnou hypotéku Raiffeisen.

Avion Shopping Park Brno je příjemná alternativa k oblíbené Olympii a jako bonus je k němu připojena skvělá IKEA a Electroworld.

V tomto nákupním centru naleznete zastopení českého mobilního operátora Vodafone. Pokud však chcete nový tarif či upravit stávající tak, aby lépe vyhovoval vašim požadavkům nebo pouze snížit cenu, navštivte Vodafone tarify.

Další nákupní centra v Brně: Vaňkovka Brno, Futurum Brno, Olympia Brno

Kontakt: www.brno.a­vionshoppingpar­k.cz


Máte rádi Avion Shopping Park Brno?

7 komentářů k článku “Avion Shopping Park Brno”

 1. eliška říká k Avion Shopping Park Brno:

  avion je skvělej

 2. Patrik říká k Avion Shopping Park Brno:

  Poslední dobou pozoruji, že v prostorách před NC Avion se začínají srocovat bezdomovci, totéž platí o vstupních vestibulech, kde je kolikrát pěkný smrádek, a velmi často nově otevřené WC slouží jako umívárna bezdomovců. Laxní přístup ochranky tohoto centra k těmto lidem je zarážející. Proč s tím nikdo nic nedělá? Lidé si chtějí nakoupit a tohle mne opravdu odrazuje navštívit toto NC.

 3. Petra Ž. říká k Avion Shopping Park Brno:

  Negativní zkušenosti mám s nákupem, kdy jsem dnes zakoupila vyloženě zmetek z výroby a při reklamaci, kterou jsem provedla do hodiny, mi bylo na informacích řečeno, že si paní myslí, že jsem výrobek poškodila sama. Aniž by se se mnou kdokoliv bavil, rovnou mě poslali do háje se sdělením, že oni rozhodně takový poškozený výrobek neprodávají. Jedná se o princip. Paní vedoucí prý nebude volat a holt kupující spláče nad výdělkem. Při mojí frekvenci nákupů jak soukromých i firemních, jsem se po dnešní negativní zkušenosti rozhodla, že tento obchodní dům vyškrtnu ze svého seznamu. Raději pojedu dále, ale někam, kde si koupím nepoškozené zboží. Nebyl to totiž první případ.

 4. petr říká k Avion Shopping Park Brno:

  Videl sem že tam budou otevirat novou prodejnu Gumotex Ložnice. Supr prave potrebuji koupit matraci a ted tam mají mít k otevrení akcii 1+1 zdarma!!!!

 5. Martin říká k Avion Shopping Park Brno:

  Chodím do Tesca nakupovat dost často.Poslední dobou se mi stává ,že v sekci přímého prodeje masa,uzenin mi zabalila prodavačka olivy i se zbytky nálevu, aniž by se obtěžovala plastovou nádobku uzavřít víčke s neochotným konstatovaním ,že ji víčka došly.Samozřejmě se zbytky nálevu vylily v nákupní tašce a do kufru auta .A to nebyl jediný případ. Navíc jsou zde prodavačky značně nepříjemné a neochotné.Stavá se ,že ,i když byla fronta u pultu minimální ,čekal jsem jednou skoro 5 minut než si mně prodavačka milostivě všimla, protože se vybavovala se svojí kolegyní.

 6. Imramovský V říká k Avion Shopping Park Brno:

  Dobrý den. Jezdí ještě od Vaňkovky kyvadlová doprava. Kolega říkal, že byla zrušena. Jak se dostanu do Avion parku autobusem. Kterou linkou se k Vám dostanu, pokud kyvadlová doprava nejezdí.

  Děkuji za odpověď. Imramovský, Holešov

 7. Imramovský V říká k Avion Shopping Park Brno:

  Dobrý den. Jezdí ještě od Vaňkovky kyvadlová doprava. Kolega říkal, že byla zrušena. Jak se dostanu do Avion parku autobusem. Kterou linkou se k Vám dostanu, pokud kyvadlová doprava nejezdí.

  Děkuji za odpověď. Imramovský, Holešov

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.