Olympia Mladá Boleslav


OTEVÍRACÍ DOBA
obchody: denně: 9:00 – 21:00 hod.
Albert Hypermarket: denně: 7:00 – 22:00 hod.
Čerpací stanice: po-pá: 7:00 – 22:00 hod.
  so-ne: 8:00 – 22:00 hod.
Troppola Pizzerie denně: 10:00 – 22:00 hod.
Dětský koutek: denně: 9:00 – 21:00 hod.

Olympia Mladá Boleslav je největším nákupním centrem v regionu a se svými více jak 50 obchody a 1200 parkovacími místy patří i k těm nejoblíbenějším. OC Olympia Mladá Boleslav bylo otevřeno v roce 2001 a rozprostírá se na 27 tisících metrech čtverečních.

olympia-mlada-boleslav.jpg

Dostupnost obchodního centra je velmi dobrá. Nachází se u dálnice mezi Prahou a Libercem u sjezdu na Jičín a je snadno dostupné především z Mladé Boleslavi. Do navigace zadejte ulici Jičínská 3. Pokud se nemůžete k Olympii dopravit autem, nabízí se Vám bezplatná linka OC1.

olympia-mapa.jpg

V nákupním centru Olympia Mladá Boleslav naleznete hypermarket Albert a nepřeberné množství obchodů a služeb. Z módy je to Bushman, Camaieu, Kenvelo, New Yorker, Orsay a Takko. Sportovní obchody A3 sport a Sportisimo. V Olympia Mladá Boleslav naleznete i dětský koutek, čerpací stanici, mycí linku a nachazí se zde směnárna, pizzerie a mnoho dalších restaurací, lékárna, zverimex. Dále elektronika Datart a mobilí operátoři se svými tarify O2, Vodafone a T-mobile, kteří zde nabízejí své tarify.

Obchodní centrum má i prodejny operátorů T-mobile a O2. Pokud plánujete změnu tarifu či nákup nového, zvažte možnost nákupu tarifu přes internet, kde ušetříte až 70% z ceny, než kterou byste získali na prodejně. Více informací na T-mobile tarify či O2 tarify.

Jíčínská III hostí na své adrese opravdu velmi příjemné a kvalitní nákupní centrum a pokud se rozhodnete podniknout výlet do OC Olympia Mladá Boleslav, určitě nebudete zklamáni.

Další centra Olympia v ČR: Olympia Brno, Olympia Teplice, Olympia Olomouc, Olympia Plzeň a Olympia Hradec Králové

Kontakt: www.olympia-mb.cz


Máte rádi Olympia Mladá Boleslav?

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.