Olympia Teplice


OTEVÍRACÍ DOBA
obchody: denně 9:00 – 21:00 hod.
Albert Hypermarket: 7:00 – 22:00 hod.
Čerpací stanice: 7:00 – 22:00 hod.
Myčka IMO: po-so: 8:00 – 20:00 hod.
  ne: 10:00 – 22:00 hod.
Trappola pizzerie: denně: 10:00 – 22:00 hod.
KFC Drive: denně: 9:00 – 21:30 hod.
Dětský koutek: denně: 9:00 – 21:00 hod.

Obchodní centrum Olympia Teplice je největším a nejoblíbenějším nákupním centrem v Teplicích, které své návštěvníky láká na rozmanitou skladbu obchodů a služeb, velký hypermarket Albert, ale také dětský koutek, čerpací stanici a mycí linku.

Olympia Teplice

Olympia Teplice je dostupná nejlépe automobilem (sjezd z Masarykovy třídy v Srbicích) nebo MHD autobusem na zastávku Teplice, Olympia. Viz. následující mapa:

Mapa Olympia Teplice

OC Olympia Teplice je jednoduché, avšak účelné a příjemné místo na nákupy i zábavu a rozhodně vás překvapí svou rozsáhlostí. Nákupní centrum Olympia Teplice svým zákazníkům nabízí také akce obchodů přímo na svých webových stránkách. Obchodní centrum je postavené na jednom patře a pod svou střechou skýtá supermarket Albert. Dále je zde lékárna či pizzerie Trappola, KFC, drogerie DM, Datart, O2 a T-mobile. Dále nábytek Asko a mnoho obchodů s módou a sportovními doplňky – Blažek, C&A, Cropp, Denim, New Yorker, Orsay, Pietro Fillipi, Takko, Tally Weijl, Triumph, A3 Sport, Hannah či Sportisimo. Olympia Teplice svým návštěvníkům nabízí i širokou škálu služeb: Bankomaty různých bank, lékárnu, sázkovou kancelář Fortuna, GE Money Bank, Virtual Reality Cinema, Českou spořitelnu, kde si můžete třeba sjednat hypotéku a čerpací stanici s mycí linkou.

Nákupní komplex má i pobočky 3 českých mobilních operátorů. Pokud plánujete změnu tarifu či nákup nového, zvažte možnost nákupu tarifu přes internet, kde ušetříte až 70% z ceny, než kterou byste získali na prodejně. Více informací na T-mobile tarify nebo O2 tarify či Vodafone tarify.

Olympia je ideální destinace, pokud chcete víkend strávit nakupováním, protože nabízí obchody a služby všeho druhu.

Další centra Olympia v ČR: Olympia Brno, Olympia Mladá Boleslav, Olympia Olomouc, Olympia Plzeň a Olympia Hradec Králové

Více informací a akce obchodů naleznetena stránkách www.olympiateplice.cz


Máte rádi Olympia Teplice?

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.