Olympia Teplice


OTEVÍRACÍ DOBA
obchody: denně 9:00 – 21:00 hod.
Albert Hypermarket: 7:00 – 22:00 hod.
Čerpací stanice: 7:00 – 22:00 hod.
Myčka IMO: po-so: 8:00 – 20:00 hod.
  ne: 10:00 – 22:00 hod.
Trappola pizzerie: denně: 10:00 – 22:00 hod.
KFC Drive: denně: 9:00 – 21:30 hod.
Dětský koutek: denně: 9:00 – 21:00 hod.

Obchodní centrum Olympia Teplice je největším a nejoblíbenějším nákupním centrem v Teplicích, které své návštěvníky láká na rozmanitou skladbu obchodů a služeb, velký hypermarket Albert, ale také dětský koutek, čerpací stanici a mycí linku.

Olympia Teplice

Olympia Teplice je dostupná nejlépe automobilem (sjezd z Masarykovy třídy v Srbicích) nebo MHD autobusem na zastávku Teplice, Olympia. Viz. následující mapa:

Mapa Olympia Teplice

OC Olympia Teplice je jednoduché, avšak účelné a příjemné místo na nákupy i zábavu a rozhodně vás překvapí svou rozsáhlostí. Nákupní centrum Olympia Teplice svým zákazníkům nabízí také akce obchodů přímo na svých webových stránkách. Obchodní centrum je postavené na jednom patře a pod svou střechou skýtá supermarket Albert. Dále je zde lékárna či pizzerie Trappola, KFC, drogerie DM, Datart, O2 a T-mobile. Dále nábytek Asko a mnoho obchodů s módou a sportovními doplňky – Blažek, C&A, Cropp, Denim, New Yorker, Orsay, Pietro Fillipi, Takko, Tally Weijl, Triumph, A3 Sport, Hannah či Sportisimo. Olympia Teplice svým návštěvníkům nabízí i širokou škálu služeb: Bankomaty různých bank, lékárnu, sázkovou kancelář Fortuna, GE Money Bank, Virtual Reality Cinema, Českou spořitelnu, kde si můžete třeba sjednat hypotéku a čerpací stanici s mycí linkou.

Nákupní komplex má i pobočky 3 českých mobilních operátorů. Pokud plánujete změnu tarifu či nákup nového, zvažte možnost nákupu tarifu přes internet, kde ušetříte až 70% z ceny, než kterou byste získali na prodejně. Více informací na T-mobile tarify nebo O2 tarify či Vodafone tarify.

Olympia je ideální destinace, pokud chcete víkend strávit nakupováním, protože nabízí obchody a služby všeho druhu.

Další centra Olympia v ČR: Olympia Brno, Olympia Mladá Boleslav, Olympia Olomouc, Olympia Plzeň a Olympia Hradec Králové

Více informací a akce obchodů naleznetena stránkách www.olympiateplice.cz


Máte rádi Olympia Teplice?

Jeden komentář k článku “Olympia Teplice”

  1. Jaroslav Kadič říká k Olympia Teplice:

    Poslední dobu je to zoufalé.Hypermarket menší, méně zboží…. Nyní jak zjistil, že nemám ani kde koupit řezané květiny!
    Spoustě lidí se momentální stav nelíbí,a přecházejí do jiných nákupních center.Udelam asi to samé .

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.