Palladium (Paladium) Praha


OTEVÍRACÍ DOBA
Nákupní galerie: Ne-St 09–21
  Čt-So 09–22
 
Supermarket: Po-Pá 07–22
  So-Ne 08–22
 
Restaurace: Po-Ne 11–23
Parking: nonstop

V době psaní tohoto článku se nákupní centrum Paladium (správně psané s dvěma L) stává nejnovějším a zároveň největším nákupním centrem ve středu Prahy.

Nákupní centrum Palladium

Své brány otevřelo Palladium přesně 23.10.2007 a od té doby brány centra navštívilo mnoho návštěvníků. Nejen ti, kteří mají zájem o nakupování a slevy, ale především ti, kteří se chtěli na vlastní oči přesvědčit, jak nový projekt dopadl.

Než bylo nákupní centrum Palladium dostavěno, probíhaly urputné boje mezi developery (European Property Development) a památkáři. Výsledkem se stala podle mě zdařilá stavba. Palladium jsou zrekonstruované bývalé kasárny Jiřího z Poděbrad. Vnější vizáž Palladia byla ponechána téměř beze změn. Ve vnitřní prostorech však nezůstal kámen na kameni. Aby mělo Palladium Praha dostatek prostoru, muselo být odstraněno mnoho materiálu. Během rekonstrukce tak probíhaly i archeologické vykopávky. Nalezené artefakty nalezly svůj domov i jako výzdoba interiéru nákupního centra.

Dopravní obslužnost nákupního centra Palladium je velmi dobrá už z toho důvodu, že se nachází ve středu města. Můžete se k němu dopravit městskou hromadnou dopravou – tramvaj a autobus 5, 8, 14, 91, 505, 509, 513, 13 a 11 zastávka Náměstí Republiky. Nejrychleji se k nákupnímu centru dostanete metrem trasou (výstupní stanice Nám. Republiky). Je možné se do nákupního centra Palladium dopravit i autem, ale protože se pohybujete ve středu, doporučuji použít MHD. V centru Palladium však není těžké zaparkovat. Uvnitř se skrývá 900 parkovacích míst. Do parkoviště se dostanete z ulice Poříčí nebo Revoluční.

Parkování v nákupním centru Palladium Praha bohužel není zadarmo, ceny jsou však vlídné. Od 7:00 – 20:00 se platí 35kč za první hodinu a za každou další 50kč. Noční parkování (20:00 – 7:00) je za 30kč na hodinu.

interiér Palladium Praha

Otevírací doba obchodů v OC Palladium je denně od 9:00 do 22:00, hypermarket má otevřeno od 7:00 až do 22:00.

Pokud se do OC Palladium, zřejmě vás zajímají především obchody. Nákupní centrum Palladium Praha je velmi prostorné a proto zde naleznete mnoho obchodů a služeb. Budova má 5 pater a každé má své zaměření. Jedno se jmenuje Gurmán, jiné Market. Právě v patře Market, které je umístěno nejvíce naspod se nachází supermarket Albert. Po patrech jsou pak rozprostřeny obchody různého zaměření.

Oblečení C&A, H&M, Kenvelo, Vagabond, Pietro Filipi, O’Neill, Beneton, Camaieu, Orsay, Esprit, Rip Curl, Jeans Club, La Coste či Levi’s. Sportovní potřeby Sportisimo, Alpine Pro a další. Naleznete zde kadeřnictví, potřeby pro zvířata, knihkupectví, mnoho občerstvovacích zařízení (fast food, kavárny) a samozřejmě bankomaty. Najdete zde i pobočku Raiffeisen banky.Vše, co si můžete přát na jednom místě, pod jednou střechou, uprostřed města.

Palladium má i pobočky 3 českých mobilních operátorů. Pokud plánujete změnu tarifu či nákup nového, zvažte možnost nákupu tarifu přes internet, kde ušetříte až 70% z ceny, než kterou byste získali na prodejně. Více informací na T-mobile tarify nebo O2 tarify či Vodafone tarify.


Nákupní centrum Paladium
je momentálně největším svého druhu nejblíže centru a vypadá to, že se bude v budoucnu těšit veliké oblibě nejen díky počtu obchodů, ale především své výhodné poloze. Pokud jste v Palladiu ještě nebyli, neváhejte a navštivte ho. Je to pěkný zážitek.

Kontakt: www.palladiumpraha.cz

Další nákupní centra v Praze: Galerie Butovice, obchodní centrum Šestka, Novodvorská Plaza, OC Černý most, Nákupní centrum Chodov, Nový Smíchov, Palác Flora, Outlet Štěrboholy, Metropole Zličín, nákupní centrum Letňany.

>> Diskuze Palladium Praha <<


Máte rádi Palladium (Paladium) Praha?

119 komentářů k článku “Palladium (Paladium) Praha”

 1. Renata Poborska říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Můžu poprosit o pracovní dobu? Jsou veškeré obchody i o víkendu otevřeny?
  děkuji Poborská

 2. David Mann říká k Palladium (Paladium) Praha:

  mate tam koutek pro deti

 3. Anna Korejtková říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, odkdy dokdy máte otevřeno? A jak to je, když jsou svátky? Děkuji

 4. Lenka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  OC Paladium je super, ale co mě zaráží, že zde není dětský koutek!!
  Dítě samozřejmě nebaví nakupovat, to ví každý, tak nepochopím v dnešní době, že toto může v nově otevřeném OC chybět.
  S pozdravem Lenka Peterková

 5. Lucka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  zdravim vas a chtela bych se zeptat, zda jsou v Palladium take obchody znacek „Abercrombie and Fitch“ nebo „American Eagle“ a „Lucky Brand Jeans“? Nebo zda se o tom uvazuje v budoucnosti?

  Dekuji Lucka

 6. Jana Češková říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den chci se zepta jestli je v Palladium parkování zdarma?Děkuji

 7. Marek říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Mužete mi prosím sdělit, zda je parkování zdarma, či se platí a kolik.Nejsem z Prahy, děkuji.

 8. Roland říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Good afternoon!
  Please inform us, about your price for parking the car.
  Thank you!

 9. edita říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den, prosím pěkně je zde i obchůdek s oblečením Hellou Kitty??? Děkuji za odpověď

 10. Roland říká k Palladium (Paladium) Praha:

  prosim o sdeleni, zda je parkovani za poplatek.

 11. vpapousek říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Parkování zadarmo není. Viz. článek.

 12. Robert říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Hezký den,byl jsem nakupovat v tomto obchodním centru se svojí rok a půl starou dcerou a dost mne naštvalo že zde není ani jeda místost určena k přebalení (nakojení) miminek.Na tak „moderní“ nakupní sentrum docela ostuda !!!
  S pzdravem Robert Tůma

 13. Lucillinka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Byla jsem v Palladiu před 14 dny a líbilo se mi tam velmi až na to, že jsem se zezačátku vůbec neorientovala. Přišlo mi to obrovské, ale po pár projetí po eskalátorech jsem se bezproblému orientovala.
  Trochu mě ovšem mrzí že zde není nějaký velký výběr jídla. Na každém rohu jenom kavárny. Také mne trochu zamrzelo, že zde není New Yorker jinak jsem byla spokojena.
  Lucinka z Mostu

 14. niCOOLka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  dneeeska sem tam byla a jako bylo to taaag super jako se tam musim zase ject podivat pze to je fakt naaadhera=)

 15. niCOOLka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  edita: jj je tam treba v H&M maji naky veci s hello kitty …a potom v prizemi je stanek s trickama a doplnkama,plysakama atd…

 16. Jirka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  No chystam se tam s přítelkyní ale jak už tady čtu tak nic moc.Nevim už se nám tam nechce a skončíme jako vždy na Zličíně.Tam parkujeme aspoň zadarmo a ne za tak ukrutně velké ceny

 17. Bruno říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Zrovna včera sem tam byl s přítelkyní a musim říct HRŮZA. Horší OC v Praze neexistuje. Silně tady postrádám New Yorker, samostatnej adidas a nike. V H&M už nemaj absolutně nic celej obchod je totálně vybrakovanej a nemaj tam nic moc z DIVDED a ke všemu tam neni ani Mc. Donald’s nebo KFC. Co to je za OC????????????????? Jediná dobrá věc je, že je tam C&A a hlavně PUMA.

 18. Petr říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Jsou zde velmi zmatkovitě uspořádané obchody a jiné služby. Chybí mi zde KFC nebo Mc. Donald’s, což jsou dle průzkumů nejnavštěvovanější zařízení tvz. fast foodů tedy restaurací rychlého občerstvéní na světě. Dle mého názoru neodmyslitelnou součástí každého obchodního centra je řetězec s módou a módními doplňky New Yorker. Stal se jakousi „módní ikonou“ několikaset miliónům teenegrů po celé Evropě. K dalším velmi významným obchodním řetězcům můžeme řadit: švédskou firmu H&M, ORSAY – obchod s oblečením a módními doplňky pro ženy a dívky, C&A – obchod pro celou rodinu a také česká značka obuvi a dolňků Baťa, která má dlouholetou tradici nejen na našem, ale i na světovém trhu. Tyto módní řetězce v OC Palladium našly své místo, vyjímaje New Yorkeru, což je veliká chyba. Jiná nákupní centra v Praze jako jsou: Zličín, Shopping Centre Letňany nebo Nový Smíchov v Plzeňské ulici, jsou z mého pohledu rozhodně vhodnější pro nakupování a to jak z pohledu estetického tak z pohledu rodičů s malými dětmi, které nemají kde zaměstnat své ratolesti nebo je třeba kde přebalit… a na to myslím, že při projektování této mohutné a velmi rozsáhlé stavby nebyl brán dostatečný zřetel. Následkem tohoto nedostatku bude určitá odmítavost rodičů navštěvovat toto obchodní centrum s malými dětmi a to určitě nebylo úmyslem investora.

 19. Iveta říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Já byla v Palladiu o tomto víkendu a líbilo se mi moc.Je pravda,že ta orientace je trochu horší,ale dá se orientovat dle tabulí,které jsou na každém rohu.Úžasná vánoční atmosféra mě nadchla.S parkováním sice trochu horor hlavně je parkoviště placené…..Což u jiných OC není.Vřele doporučuji všem návštěvu.

 20. Petr říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Petře naprosto s Vámi souhlasím. Toto obchodní centrum je doopravdy velmi nevhodné pro nakupování s malými dětmi. Mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti, protože když jsem toto OC v pondělí navštívila měla jsem velmi zásadní problém – kde přebalit mého čtyřměsíčního Radima. Musela jsem to vyřešit umytím, malého Radimka na dámském WC. Bylo to velmi složité, protože tam nebyla žádná plocha pro manipulaci s dítětem. Navíc jsou uživatelé osobních automobilů nuceni bud´ zaplatit parkovné a nebo využít služeb MHD. A navíc INFORMAČNÍ TABULE JSOU TAKÉ VELMI ŠPATNĚ USPOŘÁDANÉ, A UŽ VŮBEC NENÍ ZNAČENÉ KDE BYCHOM JE MOHLI NALÉST!!!!!!! Toto obchodní centrum shledávám dle mého názoru za velmi špatně navržené, rodiče s malými dětmi a ti co nechtějí bloudit v takto velmi špatně značeném centru, by se měli raději tohoto centra zdaleka vyhnout. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!!

 21. Vasek říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Nákupní centrum Palladium nedávno vyhořelo. Respektive shořela trafostanice. Tento požár je už druhý incident (po loupeži střelbě), který Paladium potkal.

 22. DagmarLaurencová říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Máte dnes již otevřeno?

 23. ML říká k Palladium (Paladium) Praha:

  At ten barak radeji uz neotevrou,draho a podivejte po par mesicu to vyhori a za par let jim ta stavba spadne na palici za to jejich vsude setreni….dobre jim tak.Meli udelat misto tohohle BORDELU radeji park pro lidi !!!!!

 24. iveta říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Žasnu nad kritikou lidí,hodnotící n.c.Paladium.Pamatuji dobu,kdy u nás nebyl žádný obchodní dům.Vzhledem k tomu.že hodně cestuji po světě a mohu srovnávat,považuji Paládium za super.Pravda,je pro jinou kategorii lidí,než jsou nakupující v BILLE.Mimochodem hledat v tomto nákupním centru bufety ,jako KFC a pod.je trochu přízemní.Nějaký ML,zde píše,že by raději park pro děti.Tak ať ty dědi netahá po obchodech a veme je do toho parku.V Praze je jich dost,a jsou stále prázdný.Jinak na ty miminka myslet mohli,ale to určitě přijde.

 25. hate petr říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Podle mě ,,petr,, zbytečně upřednostňuje nedostaky. Mě palladium naprosto vyhovuje. Orientace je v pořádku pokud tedy nejste mírně omezení, sice to není placka(zabírající naprosto zbytečnou plochu a tím pádem mnohem horší prohřešek než nějaký usmrkaný dětský koutek) a tím pádem na orientaci musíte vynaložit trochu práce, ale estetický dojem tento malý nedostatek, který ani není nedostatkem, zcela přebíjí. Rodiče s dětmi tam určitě nikdo z ,,nerodičů,, nepostrádá (každý víme jak příjemní jsou spratci u kabinek či spratci slintající na oblečení, pletoucí se pod nohama, svým křikem opruzující návštěvníky. Dětský koutek by zbytečně zabíral místo jinému, pro cílovou skupinu na kterou je Palladium zaměřené, podstatnějšímu obchodu. Fastfoody tam taky nikdo nepostrádá, který uvědomělý člověk by taky pozřel nezdravé, všemi buňkami v těle nesnášené shluky tuků, konzervantů, cukrů a aromat. Pokud jste tedy dočetli až sem, je vám určitě jasné pro jaký typ zákazníků je toto OC vybudováno a vyhodnotíte ho jako jedno z nejlepších v Praze.

 26. Martina říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Pro hate petr..už podle úrovně vyjadřování ….usmrkaný dětský koutek……spratci u kabinek…..spratci slintající na oblečení … a podobně si člověk udělá představu o tobě. Jak už tady někdo napsal ve světě je běžné že v takovíchto velkých nákupních centrech by mělo být pro každého něco. Tak že dětský koutek je na místě a přebalovací místnost jak by smet. Podle mě je to standartní zařízení vědších nákupních center. Kdo někdy žil nebo byl delší dobu v cizině to jistě potvrdí. A orientační tabule jsou opravdu málo přehledné a to i pro cizince. Nebudme hned se vším spokojeni jen pro to že je to velké a pěkné…což jiste je mě se to líbí. Ale tyto připomínky jsou na místě.

 27. Katka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Ví někdo jak to vypadá s Paládiem po tom požáru? Kdy by mělo být opět zpřístupněno veřejnosti?

 28. iva říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobry den,
  nejspis bych do teto diskuze nezasahla, ale potrebovala jsem se ji ‚prokousat‘, abych zjistila, kdy se obchodni centrum znovu otevre.
  Jiz leta ziji mimo Ceskou republiku a ‚nanestesti‘ – cim dele jsem v cizine, tim vice prestavam chapat zdejsi mentalitu (ne vsech lidi samozrejme).. Ale jak je jiz o nasi zemi znamo, jsme sice narod vzdelany, ale nevychovany – souhlasim s timto postojem.
  Proto: pane hate petre – Vas popis DETI – me naprosto uzemnil, zrejme zadne nemate, a zapomnel jste, ze i Vy jste byl jednim z nich – skoda pro Vas. Jen bych chtela podotknout, ze i ja vlastnim – podle Vas – hned dva usmrkance, a i ja si obcas potrebuji ‚neco‘ nakoupit. Vzhledem k vytizeni sveho muze, nejsem tento ‚tah‘ vykonat za nepritomnosti svych princezen, a taky – dle meho nazoru – podivat se do takoveho ‚velikeho domu‘ neni pro ne naskodu, kdyz se frekvence navstev neblizi kazdotydenni rutine.. a predstavte si – i ja zde postradam hraci koutek, ci prebalovaci mistnost. Nebudu Vam vysvetlovat proc, nepochopil byste to. Jen doufam, ze takovych to jedincu, podobajici se Vam – bude postupne ubyvat. Vice pozitiva do zivota, vice radosti – i z malickosti, preji nejen Vam.
  Takze ano – chybi hraci koutek, a hlavne – prebalovaci mistnost. Nakojit se da vsude ;)..
  Krasny den

  Iva Kathi

 29. Velunka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  plsa nefite nekdo jesli tam je new yorker?

 30. jana říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den,chci se zeptat zda bude otevřeno o velikonocích…24.3.2008 nejsem z Prahy.Děkuji

 31. kaca říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobry den,

  Zdravim pani Ivu (prispevek ze dne 29. 2. 2008 v 16.50) a dekuji za jeji uprimne vyjadreni pocitu z Nas = Ceskeho naroda! Do zmineneho nakupniho strediska jsem jeste nezavitala a taky muj prispevek je vicemene reakci na vase slova, nez-li by se tykal problemu s detskymi koutky ci prebalovacimi pulty, ktere jsou v zahranici zakladnim vybavenim kazdeho „kiosku“! Pani Ivo, nejste sama, koho zarazi nazory a postoje „nekterych“ ceskych obcanu (a bohuzel, je jich stale mnoho). Rikam to nerada a s politovanim, ze cesky narod (v globale) postrada civilizovanost, zdravy rozum, toleranci a hlavne uctu k lidem a cizimu majetku, tedy slusnost, jak jste jiz sama vyjadrila. I ja pevne doufam, ze s nove prichazejicimi generacemi, tento negativni fenomen naseho naroda vyhyne a tudiz prijde doba, kdy budeme konkurovat ostatnim evropskym vyspelym narodum, a to nemam na mysli vyspelost ekonomickou, nybrz mentalni! Verim, ze prijde doba, ktera mi vrati hrdost z ceskeho obcanstvi! Vyrazy, kterymi pan Petr, ve svem „vysoce kultivovanem prispevku“, pojmenovava deti, jsou slovy naprosteho hulvata postradajiciho lidskost! „Takovych panu Petru“ snad zije mezi nami Cechy jen hrstka!

  Zdravim vsechny mile Cechy, kteri s radosti prenaseji usmev na druhe!

  Kaca

 32. Maša Milan říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den, chci se zeptat zda již máte normálně otevřeno, nebo kdy se tak stane. Děkuji za odpověď.

 33. Mates říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobry den lidicky!! odkdy bude zas palladium otevren? napiste mi prosim, jde o praci v kavarne… dik za pochopeni… napiste budu s etesit

 34. Regi říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Ahoj,
  Palladium by mělo být dle mé (u OD neověřené informace) otevřeno k 1.4.08. Docela mne to štve, protože mám vouchery do obchodu, který je právě a pouze v Palladiu s platností do 31.3.
  Ale to už je život.
  Mějte se prima.
  Regi

 35. Vojta říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Je už otevřeno paladium po požaru?:

 36. Martina říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den,

  chystám se příští víkend do Prahy a jedním z lákadel je pro mě zrovna toto obchodní centrum. Slyšela jsem ale, že je po požáru stále uzavřené. Můžete mi prosím sdělit, kdy budou všechny opravi dokončeny a kdy se centrum otevře?

 37. hab říká k Palladium (Paladium) Praha:

  podle posledních zpráv bude se Palladium otvírat 20.3.2008

 38. Andrej... říká k Palladium (Paladium) Praha:

  PRESTANTE SI STEZOVAT A BUDTE RADI ZE VUBEC PALLADIUM JE!!!
  JE TO SUPROVY CENTRUM!
  A KFC A MEKAC JSOU NEJHORSIIII NEBUDTE JAKO AMERICANI TLUSTY PRASATA!!!

 39. Ninka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Prosim vas najdu v tomto centru i obchod s oblecenim H&M???

 40. Martina říká k Palladium (Paladium) Praha:

  dobry den chtela bych se zeptat zda je mozne v palladiu pracovat zda jsou nejake volna mista???odpovezte na mejla Barbie.Biitch@libimseti.cz

 41. Jana říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Prosím vás najdu v tomto centru uschovné boxy.Díky

 42. terka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Najdu v tomto obchodním centru i butik New Yorker?

 43. vlci říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Pro Kacu a Janu: deti jsou hezka bohuliba vec, ale bohuzel uz ne ty, ktere vychovavaji opet sami deti. Takze: nedivim se nazorum Hate Petra, kdyz sam s pritelkyni x krat treba v OC Chodov musim trpet urvane usmrkance, ano opravdu urvane usmrkance, je nam jich spise lito, protoze matinka misto toho aby si tohoto chudaka ditete vsimla tak cumla napr. kafe, dlouhej kour a keca s nejakou druhou slepici nez aby diteti poskytla to co mu pravem nalezi. Takze se take dale nedivte, ze my co uz napr. mame deti odrostle (klukovi je 14 let) s udivem se koukame na novou modu, ze se deti nechavaji brecet na plnou pusu v kocarku. My nakupujici prece nejsme povini toto poslouchat.
  Takze tolik k tomuto problemu, to ze mate male deti neznamena, ze musite obtezovat dalsi lidi jen diky svoji nevsimavosti.

 44. Mgr.Jurečková Edita říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Vypisovala jsem přihlášku do klubu paladia,obdržím nějakou kartičku,na které se dají využívat slevy?
  Děkuji

 45. tyna říká k Palladium (Paladium) Praha:

  ahoj prosim slysela sem ze je tam obchod s converse botama je to pravda??

 46. Kata říká k Palladium (Paladium) Praha:

  prosim nehledate pracovnici do detskeho koutku????

 47. daniela říká k Palladium (Paladium) Praha:

  MATE TO MCINKY HEZZZKY

 48. Martin :-) říká k Palladium (Paladium) Praha:

  prosim vás nevíte jestli se tam prodávaj myši a4tech??? přesněji a4tech x750bf

 49. Jana říká k Palladium (Paladium) Praha:

  jsou tam hello kitty obchúdky?

 50. muminek.ja říká k Palladium (Paladium) Praha:

  moc se těším na školní výlet pač jedeme do PALADIA ….chtěla bych se zeptat kolik má paladium pater ajestli je tam zverimex

 51. Květa Hušková říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Chtěla bych do Palladia nabídnout velikánskou monsteru – v. 3m, 12 listů o průměru 70 cm. Potřebovala by větší světlý prostor.
  Jinak – na Palladiu mě vadí, že se neponechalo více prostoru pro archeologické památky, které by byly jistě zajímavější, než ty všechny hadry.

 52. stana říká k Palladium (Paladium) Praha:

  hledám všechny lidi kteří byli v Paládiu napáleni podvodníkem,který slibuje pujčky at jse mi ozvou.!!!stána

 53. stana říká k Palladium (Paladium) Praha:

  stana.123@seznam.cz

 54. Kristyna říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Jsou v Paladiu nějaká volá pracovní místa? Hledám práci. např. prodavačka

 55. misule říká k Palladium (Paladium) Praha:

  No tak Palladium me tada moc nezaujalo. Je pravda že pár obchůdků jsem si tam vlemi oblíbila,ale je to tam velmi nepřehledné a člověk se tam velmi ztrácí. Orientační tabule moc nepomáhají. Už jsem viděla i lepší centra a nemusí být největší v Praze. No Palladium mě zklamalo tolik řečí nazačátku a když tam člověk jde tak je zklamaný.

 56. lucik říká k Palladium (Paladium) Praha:

  je to hnus,uz kolikrat jsem tam byla reklamovat veci,uz tam vzivote nevlezu,zlaty obchodni dum na proti paladium

 57. Simulajda říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Byla jsem tm jen jednou!A připadalo mi to že to je úplně přecpaný obchoďákama!No ale co dělat dyť je to palác!Jinak super obchody..Zatím sem si tam nic nekupovala!

 58. vendýs říká k Palladium (Paladium) Praha:

  dobrý den ,chtěla bych se zeptatjestli zde naleznu obchody jako CA,HM atd:! moc děkuji

 59. Míša říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Chtěla jsem se zeptat jestli je u Vás největší megastore značky LEVI´S.Předem děkuji za odpověď.

 60. Terka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Chtela by jsem se zeptat jestli se da u vas nalezt obleceni jako treba mikina od NIke?kterou schanim prosim odepiste drekuji

 61. Radka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  AHOJ lidičky,já tedy nové obchodní centrum neznám,ale po přečtení vaší diskuze se určitě zajedu podívat.Ale chtěla bych vás poprosit,když přidáváte příspěvky do diskuze,tak prosím pište česky a bez pravopisných chyb,je to opravdu strašné to po vás číst. Díky a hezký den

 62. Leny říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Co se tyče Palladia, tak mne zrovna dvakrát nenatchlo. Dle mého názoru je zde až moc filiálek obchodů s oblečením, dále zde jsou nepřehledné tabule se značením. Tabule sice zde jsou, ale co chudáci cizinci, kreří přijedou do Prahy?? Vždyť ty se tam naprosto nevyznají, již několikrát mě museli požádat abych jim vysvetlila jak se zde orientovat. Jinak vzhled celého Palladia působí honosně, ale když přijde člověk do vnitřních prostor, začne to působit velmi stísněným a zmatkovitě. Koncept celého Palladia je koncipován jen pro určité skupiny lidí, což je jedním z mnoha mínusů Palladia. Jelikož se ředitelství Puma, Česká republika rozhodlo zrušit prodejnu v ulici na Příkopech, jsem nucena chodit nakupovat tuto značku sem do Palladia. Dále zde navštěvuji jak klasické butiky s konfekční módou jako jsou: H&M, Orsay, Promod, Lacoste atd., tak butiky v prvním patře s luxusním zbožím jako je: GUESS. Na závěr bych řekla, že masové propagace, které byly spojeny s otevřením Palladia, zdaleka neodpovídají realné podobě Palladia. Palladium je normálním, nijak nevybočujícím obchodním centrem, takových to typů OC nalezneme v Praze spousty.

  Jestli s něčím nebude souhlasit, budete mít nějaký dotaz k Palladiu napiště k mému komentáři svou reakci, ráda Vám odpovím!

  S pozdravem a přáním hezkého dne,

  Leny

 63. Leny říká k Palladium (Paladium) Praha:

  oprava tiskových chyb: týče, stísněně,

 64. Libor říká k Palladium (Paladium) Praha:

  PALLADIUM je opravdu krásné a luxusní centrum s velkou řadou značkových obchodů a skvělých restaurací. Ve Zlíně sice máme OZC Zlaté Jablko, ale oproti Palladiu je to jen chudý příbuzný.

 65. Honza říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Palladium je na nic v přízemí se to dá vydržet, ale nahoře odpor vlastně všude odpor. Nedá se tam najít nic jinýho než oblečení. Je to luxsusní hezký, ale maj tam dát MCdonald KFC ať si můžu koupit hot wings a ne že budu půl hodiny čekat na jídlo mě osobně vyhovuje víc Chodov nebo Letňany. Kdo tam ještě nebyl a nechce prožít nudnej den necoďte tam a jděte radši na černej most do kina.

 66. Vaverka Robert říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Měl bych zájem vám zasílat nabídky poledního menu naší restaurace ne moc daleko od vás pro vaše zaměstnance.
  Předem děkuji za odpověď.

 67. Dr.Zelenka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Jsem si tam byl nechat nalepit kuzi na tago a holka super – pekna a sympaticka, nalipila ji dobre. Nakrmit jsem se fakt sel do obchodniho domu naproti, daleko lepsi a levnejsi…

 68. anonymka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  ahoj tak ja jezdim do paladia celkem casto ale t lidi me tam opravdu nikdy moc ser…
  ale to se da prezit..jinak je to tam moc super…
  bl to dobry napad s tim paladiem … je super……

 69. Petula říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobry den, nejsem z Prahy a chystam se o vikendu nejen do Paladia na nakupy. Chci se zeptat, jestli tam maji tehotenske oblceceni, chci si koupit rifle… Diky

 70. Peťka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  ahojky, zejtra sem jedu . Palladium je super nákupní centrum,ale štve mě že v H a M nemáte dětský!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 71. ***LUCINKA*** říká k Palladium (Paladium) Praha:

  PALLADIUM je mim nejobliibenejsiim centrem az na to ze je tam strasne mooc lidii…ale to mi zas tak nevadii ale pride mi dobree jak tam je skoro kazdyy obchod…proste ho mam nejradsi…:D:D:D:D:D:D….

 72. libalovicka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Ráda bych se zeptala vedení co zaměstnává za úklidovky,když je všude taková špína především v přízemí ,patro1 a patro2.Také výlohy jsou stále zamatlané.Myslím,že je to problém ve výběru úklidové firmy.Je to velká ostuda a evidentně to firma nezvládá.Věříme,že je ve vašich silách problém vyřešit.Bylo mi řečeno,že firma nemá podepsanou smlouvu s Paladiem,a i přesto úklid provádí i když velmi nekvalitně.Předem děkuji za odpověď.

 73. Michael Kučera říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den, mohl bych poprosit o nějaký kontakt na provozovatele stánku nejlevnějšímobily.cz, nenašel sem žádné info o firmě a zaráží mě její přístup k vyřízení mojí reklamace.Děkuji

  Kučera Michael

 74. Honza říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Mohu se zeptat do kolika hodin se může v parkovat v Palladiu.

 75. Alena říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Prosím, jak je to s placením parkovného u vozu označeného průkazkou ZTP/P tzn, tělesně postižený s doprovodem, jak dlouho můžeme parkovat????
  děkuji za odpověď

  Alena

 76. Martin říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Ahojte všichni, je v tomhle „bordelu“ i prodejna Abercrombie??
  Díky a hezký svátky

 77. hello Kitty říká k Palladium (Paladium) Praha:

  ČUS,Hello Kitty ta je

 78. Elizabetha říká k Palladium (Paladium) Praha:

  OC Palladiun je velike,ale velmi zmatene. Presto mi celkem vyhovuje. Myslim ze jeho nejvetsi nedostatek je ten,ze pro pet pater jsou tu jen dvoje zachody a to v -2.patre a v 2.patre.

 79. betty říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Četla jsem spousty Vaších komentářů a to nejen těch o Palladiu,ale i o jiných OC a jediné a to třeba bláhové,co mě napadá je,že ať bude mít člověk cokoliv,stejně bude někdo,kdo bude nespokojen.Kdo je nespokojen,tak ať postaví něco dle svého vkusu a nemluví o tom,jak Arabela,která otočí prstenem a OC je na světě.Nelíbí se ti?Udělej to,co se ti líbí.Jsme lidi a naší negativem je nespokojenost.Buďme rádi,co na světě máme,protože kdo ví,co bude za pár let,teda při dnešních předpovědích a bojích s přírodou jestli vůbec něco bude….

  S pozdravem
  Betty

 80. behal radek říká k Palladium (Paladium) Praha:

  nevite nekdo jak se dostanu z hlavniho nadrazi do paladium diky

 81. Natal říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Mne teda štve, že tam nejsou skřínky na odložení věcí. Vždyt to maji i na zablešeným zličíně.

 82. Zdenka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  palladium se mi libi je to pekny cisty OD koutek pro deti sice chybi myslim,ze to je velka chyba,ale me osobne prijde uplne katastrofa,ze v HM nejen v palladiu,ale vsude v Praze jsou tajni hlidaci rusove a koukaji jak uchylove!!!! Ostuda pro cechy,aby je hlidali nejaci rusaci,ukrajinci nebo co to je jestli nahodou nekradou KATASTROFA!!!!!

 83. alena říká k Palladium (Paladium) Praha:

  to musim tady se zdenkou souhlasit ta ochranka v hm je silena to je opravdu strasne aby rusove hlidaly cechy !!! to mas zdenko pravdu

 84. Hanka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Hej dneska sem tam byla a fakt to je normální bludiště…!!!!!

 85. NiCooL96 říká k Palladium (Paladium) Praha:

  dobry den , kamaradka si nekde v paladium koupila sitovane trilko a na cedulce je napsano kaky jeans muzete mi prosim poradit jak se ten obchod jmenuje dekuji.

 86. Petr říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den ,mám dotaz jak to je s parkováním pro postižené z průkazkou ZTP dekuji

 87. Petr říká k Palladium (Paladium) Praha:

  mate tam koutek pro deti s hlídáním?

 88. Lída Boubínový říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli je v paladiu otevřeno i o svátcích(28.9) ? děkuji.

 89. Kocur říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Palladium je ostuda Prahy. Ohyzdnost v centru. Je důkazem nechutnosti fasádismu a důkazem toho, proč je slovo developer tvrdá nadávka.

  Opět tu putovaly nějaké obálky a kapříci. Jinak si nedokážu představit, jak je možné, že vedle sebe vzniknou hned dvě mezinárodní ostudy – Palladium a Hybernia.

  Prosím všechny komu alespoň trochu jde o tvář a budoucnost Prahy, komu není vkus lhostejný, aby vse v teto zoufale necitilivě rekonstruované budově BOJKOTOVALI

 90. luciferda říká k Palladium (Paladium) Praha:

  jak tady čtu tak se mi tam už nechce protože New Yorker je můj nej nej krámek takže jestli chtějí at tam někdo víc chodí tak at tam vybudují i New Yorker jinak si myslím že je to fakt ten největší nákupní centrum co jsem viděla a když vidim ten obrázek tak je to tam fakt pěkný.

 91. Jitka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Musím se smát, když tu čtu ty některé blekoty, co tu lidi píšou :) Tak sem tedy taky jeden přidám pro pobavení. Palladium je celkem pěkné OC, ale pravda – přehlednosti zrovna neholduje. Vzpomínám si, jak jsme pokaždé s přítelem hledali nějaké wc a nevím, jestli jsme nějak zvláštně natvrdlí, ale dodnes víme jen o jednom wc v patře s restauracemi :) Chudáci ti, co jsou úplně dole a sužuje je zrovna hoňka! :)

 92. Karolina říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den jenom jsem se chtěla zeptat jestli je v paladiu jenom obchod Teranova děkji za odpovět

 93. Pajk říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Vy jste pěkně vyplašený z Paladia, jeď te se podívat do Ameriky nebo do Tokia.

 94. Joss říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den, myslím si že místnost na přebalování dětí do takového O C patří.
  Tím to ovšem končí. Má tam být pouze pro případ nouze, aby mamina nemusela přebalovat dítě na ulici. Nechápu co se to každou neděli děje, že se z ničeho nic naplní všechny hospody a obchodní centra v Praze, roztomilými, uřvanými a především otravnými a zlobivými dětmi spolu s jejich rodiči. (kteří na tom nejsou o nic lépe)
  Vím o čem mluvím. V jedné z restaurací pracuji a je to opravdu k vzteku!
  Pro samé kočárky se k hostovi ani nedostanete a pokud ano, tak vám aspoň pod nohama běhá někdo, kdo má hlavu v úrovni vašich kolen, čímž je už dopředu odsouzen k úrazu (číšník pod sebe nevidí, neboť nese jídlo či pití a to na platě) a jeho rodičům je to úplně jedno. Situace pak vypadá následovně. Malý uřvanec, který je náhodou zrovna zticha, dostává v první části kolínko od číšníka který ho neviděl (a to do hlavy) a následně je polit velice horkým vývarem s nudlemi, které pak tečou i jemu.
  V reakci na tuto situaci dostává maminka zmiňovaného (teď už těžce požkozeného) uřvance histerický záchvat, což je její první viditelný zájem o své dítě od chvíle co mu při příchodu řekla „NEZLOB!“ a dále si ho již nevšímala. A ani nemohla, musela si přece zapálit cigáro, probrat s kamarádkou všechny kraviny u kterých nebyly společně od chvíle co se naposledy viděli a v neposlední řadě si objednat jídlo, protože ona přece nebude stát doma u plotny a starat se o dítě, když její kamarádky jsou i s dětmi v Palládiu. Před chvílí byly u STARBUCKSe a teď jdou nahoru na nějakou specialitu otravovat do Chanchaly (indická res.)
  Nechápu co je za trend, chodit i s dítětem do hospody či do obchoďáku?
  Do obojího se to dítě stejně časem podívá samo a pokud jde o hospodu, tak tam se nachodí až až až… …až Vám rodičům z toho bude zle. Nehledě na to, že v obojím děti vyloženě trpí (alespoň podle mě), v hospodě je zahuleno a hrozí tam úraz (nejlépe něčím horkým) a v OC je dítě taháno od butiku k butiku a podstatě skoro pokaždé řve vzteky.
  Vyloženě štastné dítě.
  Víte co, vezměte svoje děti v neděli do parku a přestaňte je tímhle způsobem mučit. Zabijete tím dokonce čtyři mouchy najednou – vysvětlím: Nebudete otravovat personál restaurací, ani ostatní návštěvníky OC, uděláte něco pro dítě a v neposlední řadě taky pro sebe.

  S tím otravováním je to fakt. Víte co jsem se dočetl? Dětský pláč, či křik, nebo co to je, byl v jedné celosvětové anketě zařazen na druhé místo pokud jde o nejodpornější zvuk. Před ním je už pouze zvuk zvracení. Dokonce i psaní křídou na tabuli se dostalo až za dětský pláč.

  Rodiče buďte rozumní, vezměte je do parku.
  Udělejte to pro ně, pro sebe a hlavně pro nás všechny kdo jsme okolo…

  Díky

 95. KQistýnka... říká k Palladium (Paladium) Praha:

  takže,podle mě je palladium upe suprový obchod,a to že má sem tam,nějakou tu chybku,tak to neřeším..Nic není dokonalé,či čo??ne??a některý inteligenti kteří se tady dohadují o nedostupnosti přebalovacích pultů,některých obchodů a dokonce i dětských koutků,či o malém počtu záchodů,musí prostě hledat ve všem chybu,…jistí ,,nicnevědící“ tu dokonce nadávali i na samotná děcka,což mi připadá,tak trochu ubohé…
  A také jistý ,,Kocur“:Palladium je ostuda Prahy. Ohyzdnost v centru. Je důkazem nechutnosti fasádismu a důkazem toho, proč je slovo developer tvrdá nadávka.
  tak cobych si asi měla myslet o tomhle pánovi či co to vlastně je za zjev,když tady nadává na jedno z nejlepších,ano opakuji nejlepších OC v čr…
  takže další:Natal říká:Mne teda štve, že tam nejsou skřínky na odložení věcí. Vždyt to maji i na zablešeným zličíně.
  No tak nevím jestli se tam paní (slečna) nechce rovnou přestěhovat,pač to je OC tak jí chci jen vzkázat,že to není plovárna či hotel,jak si zřejmě myslíte,a proto tam nebudou skřínky…jo a mimochodem,tady sme v palladiu ne v zablešenym zličíně,kde mají očividně všechno…nedivila bych se kdybi tam měli také saunu a bazény..:)
  s pozdravem kiki..:)

 96. Šťastný Josef říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Můžete mi prosím napsat jestli je v Palladiu obchod s vlnou na pletení a jak se jmenuje ? Děkuji Šťastný

 97. kikinka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  jako nwm proc vtesina lidi nesnasi Palaium ja super napriklad kram ANNCHRISTEN mno tech darku co jsem tam nakoupila na vanoce a vube se divim ze nekdo tam psal ze tam byl reklamovat nekolikrat veci tak to se divim to asi se ktem vecem neumi chovat a je navic jedinej PALADKO je SUPER!!!

 98. dana říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobry den, muzete mi nekdo poradit jestli je v paladiu kramek KOMODO
  (ethno veci) diky

 99. mates říká k Palladium (Paladium) Praha:

  A&F, ani Am. Eagle v Palladium není. V ČR není žádný kamenný obchod těchto značek!!!

 100. Vojta říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Tento obchodní dům je plný restaurací s špatně funkční ventilací – všude smrdí ti zasra*í kuřáci…
  proč nelezou ven jako všude jinde a musí kouřit lidem pod nos…

  Jsem nekuřák, proto se tomuto „obchodnímu“ domu budu vyhýbat…
  doporučuji to i ostatním.

 101. EFKO říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Pročítám si názory na Palladium a některé jsou opravdu „mimo mísu“. Každý má možnost projevit svůj názor, ale někoho by za to měli zavírat! Lidi proberte se!!!

 102. Ing. Otakar Srb říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Luxusní obchody a obchůdky se vymykají srovnávání s jakýmikoliv obchodními centry na periferii, která jsou v článku uvedena. Obdivuji také nádheru architektonického a výtvarného řešení.
  Co však považuji za velmi nebezpečný nedostatek, je řešení orientace v případě nouzové evakuace objektu (požár, podezření na bombový útok a pod.). Pouhé označení východových dveří příslušnými symboly považuji za nedostatečné. Domnívám se, že rozmístění příslušných tabulek (dle ČSN) by situaci vyřešilo, i když by zřejmě narazilo na protesty autorů výtvarného řešení interieru. Ale bezpečnost zákazníků a též zaměstnanců by měla mít přednost. Divím se, že tato „maličkost“ při kolaudaci unikla.

 103. ivan říká k Palladium (Paladium) Praha:

  spatny to je s paladiem neni tam ani hi hop shop …….

 104. Renata říká k Palladium (Paladium) Praha:

  je mi lito ze oc.Paladium neni pratelske k maminkam z detmi.zadny detsky koutek,Prebalovaci pult nic.

 105. Lenka říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Ahoj všem, já vPalladiu byla jen párkrát ale je fakt že orientace a hledání toalet je dost unavující. Jak některé zmiňujete, pro rodiče s dětmi toto nákupní centrum není určeno. Centrum je zaměřeno na „movitější a bezdětnou“ klientelu, tomu odpovídá i úroveň restaurací (minimum fast food). Úmysl byl možná dobrý ale pro obyčejného smrtelníka…… znám lepší nákupní centra a proto je navštěvuji… Každému vyhovuje něco jiného :-)

 106. Daniela Šlajzová říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Takže začnu s tím že New Yorkr je na Václavském Náměstí a dokonce patrový takže nechápu proč by měl být i v Palladium.Myslím si že by stejně žádné značné výdělky neměl protože kdo z nás si radši nezajde do „většího“?Mc.Donald je také na zminovaném Václavském náměstí.V Palladium jsou jiné dva nebo tři fast foody a mimochodem jejich hamburgery atd. jsou si velmi podobné s Mc.Donaldem.Tak a k tématu miminka.Já rozumím tomu že každá maminka si chce vyrazit do nějakého nákupního centra aby si mohla něco koupit a to i se svým drahým půlročním potomkem kterému to v žádném obchodním centru nedělá dobře.´Doporučuji nechat miminko u babičky nebo u tatínka a zajet si tam sama bez jakýchkoliv kočárků,plýnek,lahviček a hlavně strašného křiku který budete muset nějakým způsobem utišit.Chápu že maminkám vadí že na WC nejsou pultíky na přebalování ale také by jste se mohly zamyslet proč tam nejsou?No protože žádný obchodník nepočítá že budete do nákupního centra táhnout malé dítě které si neumí říct že potřebuje na záchod.To je asi tak vše co bych k tomu mohla říct.

 107. hrosice777 říká k Palladium (Paladium) Praha:

  tak ahoj… :-) ja jsem Brnak no ne uplne ale bydlim tady.tedka od 11.8. do 13.8. se chystame do Prahy do Aquapalace na dva dny a zbyli den zasvetime nakupum v Palladiu…strasne se tesime ale ty vaze ubohe nazory nekterych…k placi je to.
  vy kteri porad krytizujete ze tak neni New Yorkr no a co je na Vaclavaku ne? Ze tam neni mekac a co paneboze??nemusite porad jist ty srajdy z fast foodu… ;-) nekdy si doprejte tel „luxus“ v restauracich.my tak teda jedeme vylozene utracet tak nam to nevadi ze za jidlo v restauracich utratime litr…..u nas v Brne je velice oblibena Olympie a Galerie Vaňkovka.mam je moc rada a jsou tam obchody pro obe obcanske vrstvy.chudsi i bohati.tady je to spise pro ty bohatsi ale kdyz tam vidim ten orsay ,c-a ,h-m tak si myslim ze i ti co si jsou koupit treba jen boty nebo tricko si vyberou i levnejsi :-).podle te monstrozni fotky jsem mela jasno ze „sem chci jit“ je tu Guess,calvin klien,benetton a spoustu dalsich ktery chci navstivit a jsem ohrome rada ze tam tyto obchody jsou!!!
  TESIME SE NA NAVSTEVU
  s pozdravem mili obcane vsech pleti hrosak

 108. Natalie říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den,mám prosbu.Nachází se v PALLADIU obchod zara kids?Děkuji Natalie.

 109. Přemek říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den
  chtěl jsem se zeptat jestli je v Palladium Praha umístěna pobočka Raiffeisen
  Bank
  ?
  Děkuji

 110. jana říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Já jsem tam byla se ségrou, a musím říct Nádhera…. Pěkné obchody a hodně dobře zařízené …

 111. NADA říká k Palladium (Paladium) Praha:

  prosím o název firmy co dělá fotky leisrem …. bohužel jsem stratila kontakt na tuto službu … velice děkuji

  Toužimská

 112. Markéta říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Já bydlím 50 km od Prahy (Roudnice nad Labem) a do prahy jsem začala jezdit letos o prázdniny. Prahu mám ráda a vždy se stavím v Paládiu , je to docela hezký a veliký nákupní centrum. Do prahy jezdím jen tak, protože mě baví cestovat a Palladium navštěvuji pokaždé. Většinou si jenom prohlížím věci a celkovou architekturu nákupního centra. Poprvé jsem zde sice zabloudila a trvalo mi dlouho než jsem si uvědomila že pokud chci vyjít z centra tam odkud jsem tam vlezla (z náměstí) musím se vrátit o dvě patra výš. Poprvé to byl trochu chaos, a pořád mi to přijde jako bludiště, ale jinak příjemné, pěkné, zajímavé. Palladium se mi líbí na 80 %. Markéta ( 17)

 113. false říká k Palladium (Paladium) Praha:

  V Palladiu je myslím ve 4. patře něco pro děti, ale už přesně nevím, co.

 114. Markéta říká k Palladium (Paladium) Praha:

  k názoru sl. Šlajzové

  pevně věřím, že jednou budete mít také dítě a určitě budete mít spoustu příbuzných, kteří Vám vždy ochotně pohlídají slečno.
  (Věřím, že vy byste bez mrknutí zadupala i pomocné rampy a sjezdy pro vozíčkáře, kteří tam ostatně také nemají co dělat atd. atd.)

  Opravdu se mi nechce věřit, že tohle vychází z úst ženy, u chlapa bych to ještě pochopila

 115. Kateřina říká k Palladium (Paladium) Praha:

  pekny vecer, mam prosbicku, na strankach paladia je psano ze je v centru obchod KAKY ale nejsem si jista jestli je tam stale, muze mi nekdo prosim porad jestli tam je nebo pokud nekdo nevi jestli vubec v nejakem obchodnim centru jeste je. Mockrat dekuji

 116. Radka Němcová říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den,mám dotaz,zda lze v supermarketu albert platit poukazem Fokus pass,děkuji za odpověď.R.Němcová

 117. Verena říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Dobrý den ,mám dotaz, jak to je s parkováním pro postižené z průkazkou ZTP, jak dlouho můžeme parkovat nebo musíme zaplatit za parkované? Děkuji za odpověď.

 118. Pája říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Ahoj, nákupní centrum Palladium v Praze se mi moc líbí. jsou tam dobré obchůdky. jedeme tam v pátek tak se moc těším. :)

 119. Helena říká k Palladium (Paladium) Praha:

  Prosím,je zde galanterie?

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.