Nákupní centrum Šestka


OTEVÍRACÍ DOBA denně
Nákupní centrum: 9.00 – 21.00
Hypermarket 8.00 – 22.00

Relativně nový a neotřelý projekt se zrodil na kraji Prahy, blízko letiště Ruzyňe, a jeho název je obchodní centrum Šestka. V logu má hrací kostku, ale je opravdu tak hravé?

Nákupní centrum Šestka

Nákupní centrum Šestka se, jak již bylo řečeno, nachází blízko největšího Pražského letiště – Ruzyně. Dostupné je především pro obyvatele z Prahy, ale pohodlně se do nákupního centra dá jezdit i autem z Kladna. Asi nejčastějším způsobem dopravy do Šestky je městskou hromadnou dopravou linkami 100, 119, 179, 225 – zastávka K Letišti. Každou půlhodinu navíc jezdí k nákupnímu centru Šestka autobus z Dejvické od hotelu Diplomat, který je zadarmo. Není problém se do Šestky dopravit i autem. Navést by vás měla jednoduchá mapka. Parkování je zajištěno přímo na střeše obchodního centra a k dispozici je 360 krytých a 770 nekrytých parkovacích míst.

mapa nákupní centrum Šestka

Otevírací doba obchodů v OC Šestka je denně od 9:00 do 21:00, hypermarket má otevřeno od 9:00 až do 22:00.

Pokud jste jž obchodní centrum Šestka navštívili, jistě vás ohromila zvláštní architektura, která byla při návrhu stavby použita. V dnešní době, kdy se nákupní centra stavěná na zelené louce podobají spíše krabicím, je nákupní centrum Šestka příjemným osvěžením. Půda, která byla při stavbě vybagrována, je využita jako val a nájezd na parkoviště na střeše. Část povrchu objektu je přitom zatravněna. Na první pohled velmi atraktivní design.

Obchodní centrum Šestka

Co je na Šestce fajn, je rozsah obchodů, které tam můžete najít. Pro sport a volný čas vám můžou nabídnout zboží obchody: Adidas, Envy, Drapa, Umbro a mnoho dalších. O prodej elektra se stará především elektronika Datart, v Šestce však naleznete i obchod s počítači Comfor. Asi nejvíce obchodů, jak už to v nákupních centrech bývá, je těch s módou a módními doplňky. Mezi nejvýznamnější patří Kenvelo, Lacoste, Takko Fashion, s. Oliver, Levis, New Yorker či Orsay. V objektu naleznete i klenotnictví Corial a Aurum. Nechybí obuv Baťa či Humanic. Pro děti jsou zase obchody Mimi a Mimi nebo Pompo Maxi. O občerstvení se starají mnohé restaurace a kavárny, jak jsou Zlatý orel, Segafredo, Caffé Pizzeria Vinice a asijská restaurace.

Nákupní centrum Šestka jistě nezklame svojí relativně dobrou obslužností, nabízenými službami, ale i zajímavým architektonickým stylem, který není zvláštní pouze zvenku, ale i zevnitř. Obchodní centrum Šestka vás mile překvapí, takže pokud jste jej zatím nenavštívili, brzo tak učiňte.

V centru Šestka naleznete i prodejny mobilního operátora O2. Plánujete-li nákup nového tarifu, ušetřete 70% ceny a objednejte na internetu na stránce O2 tarify.

Kontakt: www.ocsestka.cz

Další nákupní centra v Praze: Galerie Butovice, Palladium Praha, Novodvorská Plaza, OC Černý most, Nákupní centrum Chodov, Nový Smíchov, Palác Flora, Outlet Štěrboholy, Metropole Zličín, nákupní centrum Letňany.


Máte rádi Nákupní centrum Šestka?

27 komentářů k článku “Nákupní centrum Šestka”

 1. Lenka Procházková říká k Nákupní centrum Šestka:

  Prosím o informaci, jaké je telefonní číslo do prodejny Nokia v nákupním centru Šestka? Potřebuji tam zavolat ohledně mobilního telefonu. Děkuji za inrofmaci. Lenka Procházková

 2. Romča říká k Nákupní centrum Šestka:

  Posím o možnosti manikury v nákupním centru šestka, děkuji

 3. Marie říká k Nákupní centrum Šestka:

  prosím o informaci, zda jezdí přímí autobus z Kladna do obchodního centra Šestka , tak kolem 8 ráno a zpět po 21 hod. děkuji za informaci M Ř

 4. Petra Macáková říká k Nákupní centrum Šestka:

  Prosím o in formaci, zda v obchodním centru je prodejna Body Basics a Bijou Brigitte.Děkuji

 5. Hana Krausová říká k Nákupní centrum Šestka:

  Prosím o informaci zda by byl velký problém, aby autobus ŠESTKA zajížděl do ulice Vokovická, kde by měl výstupní stanici na stanici autobusu č. 216 a nástupní stanici na smyčce autubusu č. 216?
  Obyvatelé Vokovic, Veleslavína a Dědiny mají jedinou možnost většího nákupu v nevyhovující Delvitě. Všechny obchody – samooobsluhy vystavěné jako občanská vybavenost v dřívější době jsou zrušeny.
  Vyrostla zde další sídliště a pro občany bez aut je nákup velmi obtížný.
  Domnívám se, že by se to nákupnímu centru ŠESTKA vyplatilo.
  Děkuji.

 6. Tomixxx říká k Nákupní centrum Šestka:

  Prosím o informaci, zda jezdí přímí autobus z Kladna do obchodního centra Šestka,přes vykend?
  Ďekuju

 7. míša říká k Nákupní centrum Šestka:

  Také prosím o informaci, zda někdy v blízké budoucnosti neplánuje autobus obchodního centra Šestka dělat zastávku v ulici Vokovická.Děkuji

 8. Alena říká k Nákupní centrum Šestka:

  Připojuji se k dotazům na zavedení zastávky autobusu obch.centra Šestka, v ulici Vokovická a prosím o odpověď, zda se nad tímto návrhem alespoň někdo kompetentní zamyslel????Vím, že by mnoho lidí tento spoj uvítalo a i obchodní centrum Šestka by nepřišlo zkrátka. Děkuji za odpověď.

 9. Gabca říká k Nákupní centrum Šestka:

  Je v nákupním centru lékárna? Děkuji

 10. Milan říká k Nákupní centrum Šestka:

  Mohu dostat kontakt na krátkodobý pronájem? Děkuji!

 11. Jan Roušal říká k Nákupní centrum Šestka:

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, jestli je parkoviště placené nebo ne a jestli je možné se na néj dostat už někdy kolem půl páté ráno, nechat zde auto a vyzvednout si ho až před půlnocí.
  Díky za odpověď

 12. kristýna s říká k Nákupní centrum Šestka:

  máte tam HMko týna

 13. Eliška Vacková říká k Nákupní centrum Šestka:

  Kde lze najít jízdní řád autobusu ŠESTKA? Má půlhodinové intervaly a nikde na webu jsem nenalezla odjezdy – ani z konečných stanic.

 14. Sabina Lacinová říká k Nákupní centrum Šestka:

  Taky se přimlouvám za zastávku busu do Šestky v ulici Vokovická. V okolí není kde nakupovat a Billa, která má po Delvitě téměř monopol na P6 má předražené zboží ne moc dobré kvality.

 15. Jana říká k Nákupní centrum Šestka:

  Prosím o informaci k zverimexu a o telefoní číslo

 16. Karel Procházka říká k Nákupní centrum Šestka:

  Dobrý den!
  Nemohl by bus šestka jezdit obloukem přes Střešovice a Petřiny? V této oblasti kromě BILLY, jedné malé NORMY a pár malých obchodů nic není. Břevnov a Dejvice mají zázemí spousty obchodů v přízemí obytných domů. Určitou zálohou nám byla Letná, která je ale nyní odříznuta od tramvajové dopravy. Připojuji se se stesky na monopol BILLY a přimlouvám se za rozšíření přímého busu „ŠESTKA“ i do naší oblasti.
  Děkuji.

 17. stážista říká k Nákupní centrum Šestka:

  Nedoporučuji! Během týdenní stáže na letišti Praze-Ruzyně, jsem se i s kolegy zastavil ve výše uvedeném nákupním centru ŠESTKA. Po návštěvě prodejny INTERSPORT jsem byl i s kolegy nařčen z plánování krádeže! Vedoucí prodejny nás označila za skupinku Ukrajinců a nasadila na nás ochrannou službu, která v tom viděla velkou akci roku, navíc na nás vedoucí zavolala dvě hlídky policie, které v tu chvíli mohly pomáhat a chránit na místě kde to je potřeba! Netaktně nas ochranka řešila na místě, kde nám jen udělali ostudu, strávený čas který nás zdrželi ani nepočítám a „milá“ paní vedoucí se nám pomalu ani nechtěla omluvit! Po shlédnutí videozáznamu policií se vše vyřešilo!
  NEDOPORUČUJI a zdaleka toto nákupní centrum obejděte!!!

 18. wiky říká k Nákupní centrum Šestka:

  ja jsem na šestce pracovala,lekarna tam neni,nebo nebyla za mně.háemko tam neni přijde mi že by tam mohly obměnit restaurace,čina nebo čina no moc na výběr člověk nema.intersport je kapitola sama prosebe.

 19. mirka říká k Nákupní centrum Šestka:

  Dobry den, potrebovala bych informaci jestli je povolen vstup se psem do nc Sestka.
  Predem dekuji

 20. Pavel říká k Nákupní centrum Šestka:

  prosím o informaci jestli je možno zakoupit slovenskou týdenní dálniční známku a jestli ano v kterém oddelení respekt. na které prodejne

 21. petra říká k Nákupní centrum Šestka:

  Dobrý den,
  prosím o informaci zda ze Zličína nebo z Butovic jezdí nějaký BUS k obchodnímu centru šestka i o víkendu ?

 22. Břetislav Kraus říká k Nákupní centrum Šestka:

  Slovenské dálniční známky lze zakoupit ve směnárně v přízemí (1.patro) ve směnárně

 23. Tana Karasová říká k Nákupní centrum Šestka:

  je v nákupním centru i lékárna ?????jaká koliv???? je tam alespon jedna pobočka banky??? Raifka, nebo čsob???????????????????? Tana, předem děkuji

 24. Jarmila říká k Nákupní centrum Šestka:

  Nemohl by autobus šestka při zpáteční cestě z obchodního centra stavět na Červeném vrchu kousek před KFC na zastávce autobusu 216, která je celý den nevyužívaná a vůbec by to hlavně neomezilo dopravu.
  V současné době je na Červeném vrchu zastávka pouze 1 a to až pod Billou, což je pro občany z druhé strany sídliště pěkně daleko. Rádi do Šestky chodíme nakupovat, ale jít pak s nákupem přes celé sídliště zpět je hrůza.
  Předem děkuji Jarmila

 25. veronika říká k Nákupní centrum Šestka:

  Prosím o informaci kdy jezdí autobusu zadrmo ze Slaného děkuji

 26. Václav říká k Nákupní centrum Šestka:

  Dobrý den, mám reservovaný hotel na letišti.Večer bych se v nákupním centrum chtěl najíst.jede tam z letiště nějaký autobus, a jakou potřebuji jízdenku.Předem děkuji,Václan

 27. Hejnková Hana říká k Nákupní centrum Šestka:

  Dobrý den, mám dotaz: dá se v Šestce koupit dárkový poukaz, platný pro všechny obchody?
  Děkuji za odpověď.
  Hezký den.
  Hejnková

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.