Galerie Butovice


OTEVÍRACÍ DOBA denně
Obchody: 9:00 – 21:00
Albert hypermarket: 8:00 – 22:00

Nákupní centrum Galerie Butovice se nachází v Praze 5 na Radlické ulici, blízko sídliště Nové Butovice. Nejsnáze se do tohoto obchodního centra dostanete metrem B nebo četnými autobusovými linkami, zastávka Nové Butovice. Nebojte se přijet autem, parkoviště čítá 1400 míst.

galerie Butovice

V Praze je sice spousta obchodních domů a center, nicméně Galerie Butovice zaujme komplexní nabídkou obchodů na jednom místě a ještě nabízí něco navíc.

mapaJe obvyklé, že k nákupnímu centru patří hypermarket – v tomto případě je to Hypernova se svou obvyklou nabídkou zboží. To je velmi výhodné vzhledem k blízké poloze sídliště Nové Butovice.

Otevírací doba obchodů v nákupním centru Galerie Butovice je denně od 9:00 do 21:00.

Nabídka butiků a specializovaných obchodů je pestrá, můžete navštívit jeden z více jak 130 obchodů s nejrůznějším sortimentem. Oblečení seženete v Orsay, Paris Butique, Pierre Cardin, OP Prostějov, Jeans Club, Takko, Kara Trutnov, Top Secret, Fashion Gallery, apod. Nejobvyklejší sportovní značky (Adidas, Nike, O´Neill, Head, Columbia, Loap, Arena, Atomic, Wilson, Moira) prodává Drapa Sport, Acron nebo Draps. Spodní prádlo pořídíte nejlépe v Clare, Timo nebo Esthéte.

Příznivce zimních a kolečkových sportů potěší Snowboardel, speciální obchod s širokou nabídkou všeho potřebného od Quiksilver, Ride, Etnies, Horse feathers, És nebo Roxy, K2.

snowboardel

Mezi zajímavé obchody v nákupním centru Galerie Butovice patří např. Postershop s velkou nabídkou plakátů, Game Shop s hrami pro počítač i herní konzole nebo Dárkovna, kde pořídíte ten pravý dárek i na poslední chvíli.

Vyčerpávající nabídka obchodního centra Galerie Butovice ovšem ještě nekončí, doporučujeme ještě věnovat pozornost péči o tělo – DM Drogerie, Yves Rocher nebo luxusní parfumerie Marionnaud se vyplatí navštívit vzhledem k rozsáhlé nabídce kosmetiky.

Pro regeneraci a občerstvení slouží restaurace Mc Donald’s, KFC, Mondo Pizza, nebo třeba Café Rafael – Pizzeria. V Galerii Butovice sice není kinosál, ovšem o zábavu rozhodně není nouze – Planet Bowling, venkovní hřistě nebo akvárium. Pro děti se nabízí Dětský koutek nebo Bambule, kde najdete hračky a oblečení pro děti.

V tomto nákupním centru je zastopení Vodafone a T-mobile a proti si můžete v prodejnách těchto operátorů sjednat nový tarif, chcete-li však ušetřit nemalé prostředky, získejte srovnání tarifů přes internet skrze stránky Vodafone tarify a T-mobile tarify.

Obchodní centrum Galerie Butovice pěkně doplňuje nabídku pražských nákupních center, jistě stojí za to je navštívit, už jenom kvůli několika speciálním obchodům, které jinde nejsou.

Zdroj: Wikipedia, galeriepapillon.cz

Kontakt: www.galerie-butovice.cz

Další nákupní centra v Praze: obchodní centrum Šestka, Palladium Praha, Novodvorská Plaza, OC Černý most, Nákupní centrum Chodov, Nový Smíchov, Palác Flora, Fashion Arena, Metropole Zličín, nákupní centrum Letňany.


Máte rádi Galerie Butovice?

12 komentářů k článku “Galerie Butovice”

 1. Mirek říká k Galerie Butovice:

  Tak z tohoto obchodniho centra jsem velice zklamany. 40% obchodu je uplne zavreno a kdyz jsem potreboval lekarnu, tak ta byla taky zavrena. Co se tyka moznosti se najist, tak tam jsou 2x cinani, kfc a McDonald a jedna pizzerka.

 2. Miroslav Keřka říká k Galerie Butovice:

  Dobrý den, jsem pracovníkem autopůjčovny aut na zemní plyn při Pražské plynárenské a mám na Vás dotaz. Naši zákazníci se často ptají, zda mohou parkovat s autem s pohonem CNG ( ZEMNÍ PLYN – pozor něco naprosto jiného, než LPG ! ) v podzemních garážích vašeho obchodního centra. Prosím o odpověď.
  S pozdravem Miroslav Keřka – PPSM, s.r.o.

 3. Poláková Jiřina říká k Galerie Butovice:

  Prosím, sdělte mi, v jakém termínu bude obnoveno autobusové spojení mezi metrem Nové Butovice a nákupním centrem Galerie Butovice.
  Děkuji předem za odpověď. Jiřina Poláková

 4. taťjana kůsová říká k Galerie Butovice:

  dobrý den,
  prosím o kontakt na infornaci pronájmu volných prostor
  děkuji

 5. Ivča říká k Galerie Butovice:

  Dobrý den,
  navštívila jsem v nákupním středisku v 1. patře obchod se společenskými a svstebními šaty, můžete mi obratem napsat jak se obchod jmenuje? Děkuji

 6. Jambo říká k Galerie Butovice:

  Dotaz:
  Dobrý den,
  na jaře jsem ve vašem centru v přizemí navštívil stánek s výrobou fotografií přenesených do rozměru 3D, ktery se přenášel do skla. Mám zájem o tyto výrobky, můžete mne, prosím, sdělit kontakt na tuto firmu?

  Děkuji

 7. Milan říká k Galerie Butovice:

  Dobrý den,
  mám zájem o krátkodobý pronájem prodejní plochy ve vašem NC. Můžete mi prosím dát kontakt, na koho se mám orátit?

 8. jo říká k Galerie Butovice:

  Nejlepší nákupní centrum, když máme ve škole volno, udělám pár kroků a jsem tam, na oběd si tam můžem zajít, a ty vánoce tam…to je něco

 9. Evule říká k Galerie Butovice:

  Dobrý den,
  Ráda bych se zeptala jestli i nyní je ve Vaší galerii stánek který nabízel 3D fotografie ve skle. Děkuju za odpověď

 10. wiky říká k Galerie Butovice:

  proč jste uzavřeli přistup k rybičkam v hornim patře?

 11. Jungmanová říká k Galerie Butovice:

  Dobrý den, chci se zeptat, v kterém roce byla galerie otevřena. Děkuji.Jungmanová Iveta

 12. SIMKAVKA2 říká k Galerie Butovice:

  Dobrý den! Jsou u Vás ještě burzy dětského oblečení, pokud ano , měla bych zájem o dvě místa v nejbližším termínu, Děkuji a pěkný den Eva

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

Pokud máte konkrétní dotaz na vedení centra, napište e-mail, který naleznete na oficiálních stránkách. Viz. Kontakt nahoře.

Můžete použít Texy! formátování.